Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Adriana Lima jó nő?

Szerintetek Adriana Lima jó nő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


mi a véleményetek a kinézetéről? szerintetek van rajta plasztikai műtét? és ovális arcformája van,ugye?


2011. jún. 12. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, és nincs rajta műtét. Festék viszont annál több.
2011. jún. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne viccelj! Adriana Lima a világ egyik legjobb nője, ehhez kétség sem férhet.

Nem tudom, hogy végeztek-e rajta plasztikai műtétet, de ha igen, az mindenképp az előnyére vált, bár szerintem minden természetes rajta.

Egy másik csodaszép brazil modell Roberta Murgo:

[link]

[link]

[link]


Szóval ez a két nő olyan szinten szép, hogy semmit nem mondunk azzal, ha "csak" annyit mondunk: jó nők.

2011. jún. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyönyörű*.* Karakteres arca van, de mégis ultranőies.
2011. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van plasztikai műtét rajta, itt linkelt pár hete valaki róla előtte-utána képeket.

És jó, nem csúnya, de semmi pluszt nem látok benne AHHOZ, hogy így el van tőle mindenki ájulva itt... (nem erre a kérdésre utalok, csak csomó kérdésnél írták, hogy világ legjobb nője, mittomén.... annyira azért nem nagy szám.)

2011. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, imádom! :) Ha valakire, akkor rá hasonlítanék. Egyrészt, mert nagyon különleges az arca, a sötét bőr kék szem páros valami félelmetesen jó és nem utolsó sorban a victoria's secretnél nem rossz alakú lányok dolgoznak :D
2011. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!