Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogok még változni?

Fogok még változni?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy 15 éves vagyok és későn érő típus. Nagyon zavar a testem. Alacsony is vagyok (159cm) mellem is kicsi (70/A, vagy kisebb), arcomon sok az (kicsi)anyajegy (32 db + nagyon apró szeplő) és az arcom is kislányos. Tiszta nyominak érzem magam miatta. Az összes ismerősömnek(nálam fiatalabbaknak is) nagyobbak a mellei és ez zavaró. fogok még változni?

2012. nov. 2. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt sürgősen felejtsd el, hogy nyomi vagy! :) Mindenki más ütemben fejlődik, és Te is fejlődhetsz még! De ez alapján senkit nem lehet megítélni!!! :)
2012. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, még biztos, hogy fogsz változni. Egy idő után eleged is lesz belőle :)
2012. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
melled kicsi?majd megnő :D
2012. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

3 válaszolón elmosolyodtam :DDDDDD

Nekem is kicsi a mellem 15 évesen de igazából nem érdekel, legalább nem fog a köldökömig lógni :D

2012. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen még dsokat fogsz változni. Föleg az hogy kislányos az arcod, nem is tudom mit vársz 15 évesen. természetes hogy nem oylan az arcod mint egy 25 évesnek. Az anyajegyekkel nem tudsz mit csinálni, a melled vagy nő még vagy nem. A magasságod teljesen átlagos női magasság. Én 160 cm vagyok és nem is bánom, eleve a magyar pasik nem túl amgasak. igy nagyobb lesz a választék. Már ha ragaszkodsz hizzá hogy a pasi legyen magasabb (én ragasztkodtam) Ja és a fiúk is jobban szeretik az alacsonyabb lányokat mint a magasakat, mivel egy magas lánynál nem tudják "kiélni" a védelmező ösztöneiket. Itt is sok fiú irogat hogy hol talál alacsony törékeny lányt. Hidd el enm véletlenül.....
2012. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :D ment a zöld kezecske :D harmadik válaszoló: ja nemsemmi a kiscsaj, de szerintem nincs igazuk azoknak akik leszolják, hogy így beszél ennyi dősen, mert fogadni mertnék, h akik kommenteznek sokkal csúnyábban beszélnek :/ mondjuk én ennyi idősen szégyelltem volna magam ,ha így beszélek...
2012. nov. 2. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, a melled fog még nőni! nekem 15 évesen volt 75B, 19 évesen meg már 80D (és nem híztam egy grammot se!). szóval nyugi! a kislányos arcodon a frizurád, az öltözködésed tud segíteni. ha nem egy nagy lila budmill táskával járkálsz, akkor nem fognak 12 évesnek nézni.
2012. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!