Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hi! 5-6 mm-es fültágítót...

Peres Róbert kérdése:

Hi! 5-6 mm-es fültágítót szeretnék . Otthoni eszközökkel hogyan tudnám elérni ezt a Tágítást? Hallottam már fogpiszkálóról tollbetétről de aki pontosan le tudni írni mm-ként annak megköszönném.

Figyelt kérdés
jah és ha később ki szeretném venni az a 5-6-7 mm össze tud forrni?
2012. nov. 2. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

ha már így állsz neki, hogy "5-6-7mm össze tud forrni?"- akkor gondolkodj el azon, hogy tényleg megéri e szenvedni ilyen kis méretekért. mert ezek azok a "lépések" amik nagyon tudnak fájni.

a legegyszerűbb az, ha veszel egy 6mm-is csigát és azzal tágítod.

amúgy igen összehúzódik, bár ez változó egyénenként.:


[link]

2012. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hi! értem h fájdalmas csak az a gond h én pincérnek tanulok és ott nem éppen a legjobb dolog afültágító.kb 1.5 éven van még gyakorlatig de addig mindenképpen akakrok tágeszt. és azér akkor 5-6-7 mm mer az még viszonylag vissszanő.azér köszi:)
2012. nov. 2. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
400 ft-ért lehet venni csigát. én is elkezdtem de abbahagytam,mert nagyon béna vagyok, alig haladtam valamit vele, meg be is gyulladt:S
2012. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!