Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudom elérni, hogy ilyen...

Hogy tudom elérni, hogy ilyen hasam legyen?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 21. 23:36
 1/4 A kérdező kommentje:
úgy értem,hogy járok kondizni de milyen gyakorlatot kell csinálnom hogy ilyen lehyen?
2012. szept. 21. 23:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek a csajnak inkább lapos, sovány hasa van, minstem izmos. Menj át anorexiásba, akkor talán sikerül. Komolyabbra véve meg, milyen alakod van? Ha teljesen más az alakod, akárhogy edzhetsz hasra, nem lesz ilyen.
2012. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na most azt tudod, hogy az izom a háj alatt van, tehát ha háj van rajtad akkor hiába izmosítod a hasad, nem fog látszani, amíg le nem adod a kilókat. Sporttal, diétával. Amúgy meg a sima felülések is csinálnak neked ilyen hasat, vagy bármi aminél érzed hogy a hasizom dolgozik.
2012. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
napi 200 hasizom gyakorlatot tolok pár hónapja és kockásabb a hasam. szóval napi 100-al is el lehetne érni. :) (ha viszont hájas is vagy, nem csak lapos izomtalan hasad van, akkor sok sok cardio és egészséges étrend!)
2012. szept. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!