Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan lehet beszerezni, akár...

Honnan lehet beszerezni, akár az interneten rendelni növekedési hormont?

Figyelt kérdés

A háziorvosom azt mondta, hogy nem juthatok hozzá, csak kivételes esetekben és ez nálam nem áll fenn, mivel 169 centi vagyok. A növekedési korongok még nem záródtak le, de anyám 155 centi, apám 167 és a nagyszülők se nagyobbak, ezért ne is várjam, hogy elérem a 180-as álomhatárt.


Én ebbe nem akarok belenyugodni, ezért bármit megtennék. Szóval hol tudok beszerezni növekedési hormonokat? Egyáltalán milyen formában árulják? Tabletta? Kapszula? Folyadék? Illetve hol találok útmutatót, hogy milyen adagokban szedjem, ha már hozzájutottam? Előre is köszönöm!


Üdv: Viktor (17/F)



2012. nov. 1. 18:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Csak orvostól tudod szerezni, vagy max egy anabolikus szteroid dealertől, mert azok adnak el növkedési hormont, mert növeli az izmokat, de itt senki nem fogja tudni neked memgondani, hogy HOL tudsz kapni.
2012. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sikerült nőni azóta? Egyébként a legtöbb férfi az édesanyját körülbelül 20 cm-vel általában túlnövi, tehát lehet nőhetett azóta a kedves kérdező.
2016. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!