Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan lehet beszerezni, akár...

Honnan lehet beszerezni, akár az interneten rendelni növekedési hormont?

Figyelt kérdés

A háziorvosom azt mondta, hogy nem juthatok hozzá, csak kivételes esetekben és ez nálam nem áll fenn, mivel 169 centi vagyok. A növekedési korongok még nem záródtak le, de anyám 155 centi, apám 167 és a nagyszülők se nagyobbak, ezért ne is várjam, hogy elérem a 180-as álomhatárt.


Én ebbe nem akarok belenyugodni, ezért bármit megtennék. Szóval hol tudok beszerezni növekedési hormonokat? Egyáltalán milyen formában árulják? Tabletta? Kapszula? Folyadék? Illetve hol találok útmutatót, hogy milyen adagokban szedjem, ha már hozzájutottam? Előre is köszönöm!


Üdv: Viktor (17/F)



2012. nov. 1. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Őszintén.. te normális vagy????


Fogadd el, és annyi. Hidd el, jobban jársz, mint mindenféle megbízhatatlan dolgot beszedni, ami netán a vesztedet is okozhatja.

2012. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tabletta és kapszula? Jó is lenne :D

A növekedési hormont tűvel szúrják a VALÓBAN BETEG emberekbe minden áldott nap. Emellett egy gyógyszert is kell szedni naponta. A megfelelő adagot az orvos határozza meg és folyamatosan ellenőrzi, hogy ez a mennyiség jó-e, rendben van-e minden a beteg szervezetében. Ez nem olyasmi, amivel szórakozni lehet.


Amúgy meg ez egy teljesen átlagos magasság, főleg, hogy van egy csomó alacsony lány is, szóval ez nem hiszem, hogy ilyen téren bármiben is akadályozna.

2012. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Aha, persze. Az NBA-ban se véletlenül nőttek akkorára. Tuti van valami szer. Az sem érdekel, ha illegális. A kockázatok nem érdekelnek. Ilyen magassággal úgysem akarok sokáig élni. Akkor inkább haljak meg 30-40 évesen úgy, hogy teljes életet éltem.


És nem csak a csajok miatt, róluk már rég lemondtam. Különben is a vékony, magas csajok tetszenek. És igen, a kaptafánál maradok, mert ezt is megkaptam már. Nem gondolom, hogy csúnya lennék, mert mindig kapom, hogy milyen kis aranyos, cuki, a lányok ölelgetnek, puszilgatnak, de nem akarnak tőlem semmit. A többi fiú meg röhög. Nagyon megalázó.


Egyszerűen gyűlölöm, hogy az utcán, a suliban, a villamoson és mindenhol csak vállakat látok és a tornasorban is én vagyok a legutolsó.


Ja, és voltam már pszichológusnál, rendszeresen járok, de ő is csak azt mondja, hogy igen, átlag alatt vagyok és próbáljam meg elfogadni. Neki aztán lehet rálátása, pláne hogy magasabb tőlem.


Mindig a magasabbak papolnak arról, hogy milyen teljes életet lehet élni törpeként.

2012. nov. 1. 20:11
 4/12 anonim ***** válasza:

162 cm magas vagyok, te ostoba.. és semmi bajom nincs. Van feleségem, és három gyönyörű gyerekem.


De tudod mit? Ha nem tudod elfogadni, hogy ennyit kaptál a szüleidtől, olvass be nekik, aztán kösd föl magad. Mindenki jobban járna.

2012. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De utálom ezt a "ha nekem összejött, mindenki másnak összejöhet, akinek nem az valamit rosszul csinál" felfogást. Ezt a motivációs trénerek szokták elsütni, akik ebből élnek. De még ők is tudják, hogy hatalmas nagy sarkítás.


Nem kötöm fel magam, mert van még esély rá, hogy magasabb legyek. De én az esélyt az orvostudományban látom.


A gyönyörű gyerekeidet pedig a helyedben leellenőrizném, hogy tőlem vannak-e.

2012. nov. 1. 23:31
 6/12 anonim ***** válasza:
A növekedési hormon (azaz ADH) tudtommal az elcsontosodás utáni időszakban való túltermelődése akromegáliát, a lágy részek megnövekedését okozza amitől elég eldeformált arcod lenne. Én nem hallottam ilyenről hogy növekedési hormon tabletta. Ez szeirntem baromság amit leírtál, de kiváncsi vagyok valami hozzáértőbb véleményére is.
2012. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs nem ADH hanem STH. Előző voltam
2012. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen utolsó igazad van, de hadd szedje, ha ilyen hülye.


Amúgy meg, mekkora paraszt vagy te, hogy megkérdőjelezed hogy az egyik válaszolónak valóban a saját gyerekei-e. Igen az övéi, lehet nem lesznek ők sem 2 m magasak, de attól még lehetnek szépek, nézhetnek ki jól, mert a kttő nem függ össze.

Egyébként az én apukám 173 cm magas, és mégis lett felesége és gyerekei, mert nem ezen múlik. És ő úgy lett alacsony, hogy a nagyapám 190 cm magas, csak a nagyi alacsony volt.

Nálad nem a magasságoddal van a gond, valószínűleg amúgy is valami nyomorék lennél. Egy csomó olyan fiút ismerek, akik szintén 160-170 között vannak, de nem okoz számukra gondot, mert nem foglalkoznak vele, ráadásul így is mindenki szereti őket.

2012. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a nevedről jut eszembe: Ne zavarjon a magasságod, inkább foglalkozz a tanulással vagy a kapcsolatépítéssel és akár még miniszterelnök is lehetsz. (Aki mellesleg kb. olyan magas, mint te.)
2012. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt tényleg nem a magasságod a gond, hanem valami jó nagy idióta lehetsz.

Ha mégsem, akkor meg nem fogadod el magad.

Fogadd el, hogy nem tehetsz semmit. Így is egy csomó embernél magasabb vagy.

2012. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!