Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ő szép lány?

Szerintetek ő szép lány?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

amint katjatok van rajta felesleg kg.


2012. okt. 28. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az arca nagyon szép, meg így ránézésre a teste is jó, igaz hogy van rajta felesleg de azért van alakja, meg látom hogy van önbizalma meg tesz is azért hogy jól nézzen, ki ezek után már csak a belső a lényeg szerintem. Ő szép lány. Ha te vagy az akkor inden elismerésem. Ha esetleg neked tetszik és hajtanál rá akkor azt mondom hogy egy próbát megér simán.
2012. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nőies nagyon, szép!
2012. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszel. Az alakod sem. :/
2012. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég idióta képek, de igen, szép.
2012. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép:)
2012. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nagyonszép arcod van szerintem :)
2012. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó képen minden ott van, ami a nőiességet illeti...

Szép!

(bár a képek nem a legjobbak...)

2012. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Arc szép, bár kissé pufók, ami az elhízás miatt van, hát igen... nem ártana rendszeresen mozogni, diétázni, sportolni, kondizni, akkor valahogy ki is nézne, így elég ronda aránytalan teste van ami a 2. és utolsó képen jól látszik. Ilyen mellre hízós típus lehet, mert a melle aránytalanul nagy, ami nem baj, de nem túl szép egy ilyen testhez, a gáz az hogy ezt még ki is emeli. Tehát ha valakinek a hasáig lóg a melle az ne vegyen fel pánt nélküli meg méteres kivágású ruhákat mert nagyon nem neki való.
2012. okt. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mmano88 ***** válasza:
Szép az arca, a testével sincs semmi gond, bár egy kis mozgás tényleg ráférne! És én ilyen alakkal nem vennék fel ilyen ruhát mint az utolsó képen az is biztos..
2012. okt. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!