Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MI a véleményetek a breastfast...

MI a véleményetek a breastfast mellnövelő kapszuláról?

Figyelt kérdés
vagy esetleg tudnátok valami jót ajánlani? Csak olyan nők véleményére vagyok kiváncsi akik hasznltak valamilyet.
2012. okt. 26. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem létezik mellnövelő kapszula...
2012. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ezt még nem próbáltam, más hasonló szert viszont igen, ami bevált. Ha érdekel, írj privit, szívesen elmesélem a tapasztalataimat.
2012. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Ja, még annyit - 2. vagyok-, hogy nem unatkozó pasi vagyok, aki így akar ismerkedni :) Csak annyian lehurrogtak már itt a hasonló kérdéseknél, hogy nem akarok századjára is magyarázkodni. Vitamin + kence kombinációtól nőtt egy kosárméretet, és még csak nem is került egy vagyonba egyik sem.

29/N

2012. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
#2... Nem kamuzz. Mellet növelni hízással lehet vagy szilikonnal. Mással nem. Kencékkel + vitaminnal? Ne legyél már nevetséges... mondd, melyik az a csodakrém és vitamin?? Írd le ide nyugodtan. Biztos sokan kíváncsiak rá.
2012. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

4., nem kamuzok. Végig volt közben egy stabil párkapcsolatom, a pasi nem tudott róla, hogy mi a project, mégis feltűnt neki a változás. És lehet, hogy szerinted "nevetséges" (miért is nevetségesebb, mint kapásból lefikázni valamit, amit sosem próbáltál, és még azt sem tudod, konkrétan miről van szó???), de abban az időben volt egy igencsak aktív fórum, ahol sokunknak segített, nem én voltam az egyetlen. Nyilván nem lesz 800 cm3-vel nagyobb tőle a mell, de az én A kosaramból normális B-t csinált.

Belsőleg szójalecitin és lenmagpehely, külsőleg Aromax mellápoló masszázsolaj és Sunfleur mellfeszesítő zselé -nem ördöngösség.

2012. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. És direkt írtam csak olyanok írjanak akik próbálták már valamelyiket!!!! a többi válasz NEM ÉRDEKEL!!!!
2012. okt. 28. 09:50
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanúgy kamu az összes ilyen, mint a pénisznövelő tabletták. Ne dőlj be nekik...
2012. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igyál sok laktoherb teát.
2012. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
És tartósan nőttek meg vagy csak addig amig szedted- használtad ezeket a vitaminokat készitményeket? Engem biologus ismerősöm 'világosított fel' hogy elméletileg csak addig duzzadnak meg a mellek amig kapja a szervezet ezeket az anyagokat,de kiváncsi lennék egy olyan ember véleményére aki már tapasztalta is ezt.előre is köszi a választ!
2013. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én pasinak születtem,de nőnek érzem magam.Ha tudnám milyen mellékhatásai vannak, szívesen kipróbálnám!
2013. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!