Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beauty Breast mellnövelő...

Beauty Breast mellnövelő kapszuláról szeretnék megtudni mindent?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás.
2010. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt te komolyan elhiszed???

A melled csak kétféleképpen nőhet meg.

1.Ha hízol,és mellere hízol

2.plasztikai műtéttel..

A többi nem más mint hiszékeny emberek becsapása..

2010. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Megnövesztem én neked ha kell :D
2010. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előzőnek nincs igaz, mert hormonoktól is megnőhet. Csak az veszélyesebb, mint bármilyen más gyógyszer, amihez hozzájuthatsz.

Amúgy ezt a szert nem ismerem. De ha hatásos, akkor azért kerüld el, mert veszélyes.

Ja és a mellplasztika is drága és veszélyes.

Mekkora melled van? Mert legtöbb esetben olyan melleket műtetnek, meg amik nagyon is vonzóak, olyanokká műtetve, amik vizataszítóak.

2010. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13:15-as az előző nálam még
2010. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazad van.Kihagytam a harmadik lehetőséget a hormonkészítéssel való mellnövelést..De ha eddig ezt nem vette igénybe akkor gondolom nem orvosi eset..Ugyanis ha valakinek hormonnal növelik meg a mellét,ahhoz komoly orvosi vizsgálatok szükségesek...A mellplasztika pedig pénz kérdés..
2010. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom használni a terméket,nincs bajom a testemmel.Csak a neten böngésztem és az egyik oldalon kidobták reklám gyanánt!Megnéztem és mivel egy pozitív visszajelzés volt kiváncsi voltam a forum olvasóitól hogy ki mit tud erről a termékről!Számomra szürreális az egész!Csak érdekelnek a vélemények!Van pár ilyen érdekes finomság a neten:)Úgy gondoltam ez egy jó téma,amiről érdemes beszni.
2010. dec. 10. 12:50
 8/8 anonim válasza:

Szia! Én elkezdtem szedni, mostmár 2 hete, eddig semmi nem történt, de ennyi idő után még nem is vártam. Én nem a mérete miatt vettem meg, hanem az alakja miatt. 75a-s a méretem, de ebbe már beletörődtem, meg nem zavar a kicsi mell, csak nekem hegyes, és abban reménykedem, hogy kerekebb lesz a BB-től.

21/L

2011. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!