Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem hord megfelelő...

Miért nem hord megfelelő méretű melltartót a lányok nagy része?

Figyelt kérdés
Tényleg mindenhol ezt látom, kis és nagy mellűeknél is. Nyolcadik osztályból most kerültem kilencedikbe, plusz az edzéseken is látom mikor átöltözünk. Mindenki legalább egy számmal nagyobb melltartót hord, ami eláll a melleknél, konkrétan egy hatalmas üres rés van a melltartóban. Ez miért jó? 70A mellel én teljesen megértem, ha valaki nagyobb mellet akar, de ennek nem látom értelmét,mert push-up nélküliből is látok erre példát.
2012. okt. 26. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ,hogy jó csajnak tűnjön, csak aztán mi fiuk koppanuk nagyot,hogy húh jól átlettünk verve:DDD
2012. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én meg pont fordítva látom, hogy mindenki kisebbet hord, hogy jól középre szorítsa a melleit és legyen dekoltázsa! Én sem értem. Meg egy csomószor látom, hogy 'milyen jó hazaérve levetni a melltartót!' Nekem sosincs ilyen, mert jó méretű és kényelmes melltartót hordok. Amúgy szerintem csak nem akarják beismerni maguknak hogy mondjuk A-s a mellük
2012. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani, mint az előttem válaszoló.
2012. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a te korosztályodban jellemző, hanem az egész lakosságra.


Mi lehet az oka?


-a többség nincs tisztában a saját méretével, nem tudja, hogy kell helyesen méretet venni

de még ha tudja is...

->


-sokan próba nélkül vesznek melltartót, mert kelletlen vagy épp az adott üzletben nem is lehet,

s ha már megvan, elhordják akkor is, ha nem tökéletes.

Jártam már így, kicsivel nagyobb lett, pulóver alá elmegy.


-a hízás-fogyás is elsőnek a mellen látszik meg

hónapokig hordtam rossz melltartót, mire feltűnt, hogy hátban kifogytam belőle, s azért csúszik fel


-Egyetértek az előző válaszolókkal: az is előfordul, hogy a "nagyobb hatás" érdekében hord valaki nagyobb, vagy éppen szűkebb melltartót.

2012. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért hogy nagyobbnak tűnjön neki...a mi osztályunkban van olyan lány akinek konkrétan nincs semmije és mégis húz szivacsos melltartót.
2012. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyáron olyat vesz ami összetolja és azért néz ki valahogy, télen felső alá meg olyat ami nagy rá és nagyobbnak tűnik.
2012. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Előttem leírták:

-Nem tudják a méretüket

-Nagyítani akarnak

Az a szívás mikor lekerül, hopp hova lett a melled?? ;)

A nővérem is ilyen, A kosaras és B-t hord, de legalább rendesen kitömné! Annyira gáz mikor bele látni h melltartó nagyot mutat kívülről, de mikor oda lépek hozzá látni h melle meg nincsen...

Volt idő mikor én is kisebbet hordtam mint amilyen kell, de csak azért mert nem találtam a méretemben, és most sem a méretemnek megfelelőt hordok, mert egyszerűen nem találok olyat ami jó. Bár nemtudom mekkora lehet az a méret amit egy kisebb kosárba bele lehet tuszkolni...nekem valahogy nem sikerült, ha kiseb kosarat veszek, akkor a hátulját növelem és nem sok eltérés van kosárt illetően.

2012. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vagy fogyott egy két kilót és a melléből is fogyott emiatt is előfordulhat.
2012. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
az a legjobb, amikor nagyobb melltartót vesznek fel, meg egy laza pólót, amibe bele lehet látni, egész suli látja, hogy hopp mi ez a nagy hely a melle és a melltartója között?! :DDDDDDD jajj de jókat szoktam ezeken nevetni :))
2012. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ijesztően sokan vannak azok is, akiknek fogalmuk sincs, hogy voltaképpen mi a méretük, vagy egyáltalán hogyan kell ezt megmérni (hogy mit jelent a szám, és ahhoz képest az ő esetük milyen betű).

Nekem az a "kedvencem", amikor hátul a nyakukig felcsúszik a melltartó... Hát nem szólt még nekik senki, hogy a pánt hossza állítható, vagy miért van ez?

2012. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!