Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 évesen szolárium?

15 évesen szolárium?

Figyelt kérdés
A lányom 15 éves, és szoliba akar menni. Sehogy nem tudom róla lebeszélni, de most már úgy vagyok vele, hogy heti egy alkalom belefér. De a kora miatt aggódom.. Eredeti tervem szerint csak 16 évesen engedném.Számít ez az egy év valamit?
2012. okt. 22. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az EU-ban 18 év alatt tilos a szolárium... csak a szoliszalonok nagyívben tesznek rá.

[link]

2012. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
amúgy rég rossz, ha az anyja vagy, és nem te nevelted.. plusz az is, hogy ennyire nem tudsz rá hatni. még akkor is, ha nem nálad nevelkedett..
2012. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Fogadni merek, hogy a válaszolók között még senki sem járt szoláriumban!! Heti 1 alkalom nyugodtan belefér... :)
2012. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, halálos betegségem volt, és 4 éves volt amikor kimentem külföldre kezeltetni magam! Ne ugass , mikor szart sem tudsz CSICSKA!

A többieknek meg köszönöm!

2012. okt. 23. 00:03
 15/18 anonim ***** válasza:

engem aztán abszolút nem érdekel, hogy mi van a gyerekeddel, ha ez megnyugtat, akkor leírom, hogy engedd el

te csak kifogásokat keresel..

egyébként simán megtilthatod. ha azt mondod, hogy nem, akkro nem! ha mégis elmenne a tiltásod ellenére, úgyis észreveszed rajta, minél ennél feltűnőbb nincsen, ha 3x szökik ki és barnább lesz a bőre, akkor jöhet a kemény büntetés hétvégére, de olyan, hogy többet életébe ne legyen kedve menni arra a borzasztóan káros helyre. én ezt tenném a helyedben. de ha te gyenge kezű vagy, akkor szíved joga kifogásokat keresni és elengedni

2012. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Látom a válaszolók többsége nem ismeri a mai tiniket.... Ha valamit nem engednek meg nekünk a szüleink, csak azért is csináljuk, és is ismerem magam, még nem akarok szoliba menni, de ha akarnék csak azért is elmennék minél jobban tiltják a szüleim, mert ILYENEK VAGYUNK.... és az összes többi tini ilyen... adj neki egy bérletet, mondjuk hogy egy évre 30 legyen, és egy héten max. 1x mehet el. ez sztem a legésszerűbb :)
2012. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom, én 14 éves korom óta járok heti egyszer szoliba, most 30 éves vagyok, sehol egy ránc és a bőrproblémáim is megszűntek, ráadásul egészséges színem van. Nekem is az anyukám javasolta, és nagyon jót tett vele.
2012. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is 15 éves korom óta szolizom, anyu vitt el először. Zsíros volt a bőröm, semmi más nem segített, csak a szoli. Meg olyan fehér bőröm volt, hogy mindenki betegnek nézett. Azóta is hetente egyszer megyek szolizni 15 percre. Most 31 éves vagyok, gyönyörű a bőröm, se egy ránc meg semmi. Úgyhogy tök jó szerintem a szolizás, és ha mértékkel csinálod, nem árt még 15 évesen se. Úgyhogy kedves anyuka, bátran vidd a lányod a szoliba!
2013. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!