Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a lányok/nők tömött melltar...

Ha a lányok/nők tömött melltartót hordanak, akkor mi pasik is tehetünk répát a gatyánkba? 25/F

Figyelt kérdés
Most komolyan. Rengetek ilyet lehet olvasni, hallani hogy push-up, meg szivacsos melltartót hordanak a csajok. Arra nem gondoltak még, hogy ha az melltartó lekerül, és az adott pasi szembesül a valósággal, elég nagy csalódást fog okozni.
2012. okt. 19. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen azt hittem már rájöttél, hogyha tetszik a csaj az pont nem érdekel, hogy miután lekerül mekkora a melle.

A másik meg az, hogy mégis elég furán néz ránk mindenki, amikor hopp egy bimbó előkerül a pólón keresztül.:)

2012. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
:DDDD Megtehetitek igen mondjuk azért az még cikibb ha egy srácról lekerül az alsónadrág és kiesik egy répa xDD :D 15/L
2012. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az, én pl. csak azért hordok szivacsos melltartót, hogy ne ágaskodjon a mellbimbóm, ha hideg van, az olyan ciki. :S Push-upot és társait bojkottálom, pedig nincs nagy cicim... (20L)
2012. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kategóriát tévesztett, inkább a humorhoz tartozik...egyébként egyetértek az elsővel, és kiegészíteném azzal, hogy a fiúknál/férfiaknál se a méret a lényeg,hanem az, hogy hogy használják...:)

Amúgy tehetsz, max nem lesz barátnőd...xD

2012. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a mellek növelése a cél, hanem ad egy formát, tartást a mellnek a szivacs.

Akivel együtt vagyok, az tudja, mekkora, a többi meg le van sz@rva, hogy mit lát/gondol...


Egyébként ha valakivel összejövök, nem az alapján választok, mekkora a kukker. Ha odáig eljutunk, akkor sem a méret lesz a lényeg, hanem hogy tudjon bánni vele...

2012. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!