Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hordanak olyanok melltar...

Miért hordanak olyanok melltartót, akiknek nincs mit belerakni? 12/L

Figyelt kérdés
Az iskolában olyan lányok viselnek melltartót, akiknek még nem is kellene. De még az öltözésnél tesi órán leveszik a felsőt, és egy szál melltartóban pakolásznak, járkálnak. És a fiúknak ez bejön.. De miért?
2012. okt. 16. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, miért jön be nekik, de semmivel nem többek azok a kislányok, akik hordanak melltartót, mint azoknak, akik nem, főleg ha nem is kell nekik. Csodálom, hogy a tesitanár megengedi, hogy levegyék a pólójukat, nálunk biztos kiküldte volna az illetőt óráról... nem biztos, hogy sokáig imponálni fog ez a srácoknak, csak az újdonság varázsa... :)
2012. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is csodálkozom, nálunk szerintem már rég kiküldték volna egy osztályfőnökivel együtt.O.o

Amúgy vagy azért, hogy a fiúknak tetszen, vagy hogy a mellbimbójuk ne üssön át a pólón. (Nem tudtam szebben megfogalmazni><)

2012. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyu!Nekem az osztályomba minden csaj hord melltartót pedig mind olyan elörről mindha rajtuk lenne a "síkság" semmilyük nincs és mégis hordják sőt van aki kitömi vagy olyat hord!Nem tudom mire jó de szerintem gáz mert tesi órán nagy neki mert tömi és kiránduláson(egy fürdőbe voltunk) pedig a fürdőruhájába hirtelen semmi nem lett:)Szerintem rohadt gáz:)Ennyit róluk de én nem tudom mire jó....
2012. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fiu vagyok, és nem jönn be nekünk (aki még nem látott lányt melltartóban az biztos tátott szájjal nézi) én is elgondolkoztam ezen egy párszor ès nem értem szerintem még ciki is
2013. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!