Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tizes skálán mennyire vagyok...

Tizes skálán mennyire vagyok szép?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. okt. 18. 21:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nem muszáj ide írni, sőt nem muszáj magyarul beszélni, kedves iPhoneos.


Szerintem szép vagy, a 2. képen lévő ruha nekem is tetszik. Bár ezt a csücsörítős szájat elhagyhatnád.

Lány vagyok, nem pontozok, de a véleményem leírtam ha nem gond.

2012. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
76%

Igen, az volt a kérdés, hogy "mennyire vagyok szép", számomra ez egy széleskörű dolog, szóval nem csak azt a jelentését értem ez alatt, amit általában. Nem csak arra mondjuk, hogy szép, amit látunk, hanem arra is, amit nem -szerintem. Szóval "szép", hogy szereti az ilyen dolgokat is. :D

Meg nyilván nem neked céloztam a sértő hangnemem (amit végül sajnálok, mert ugyanolyan kreténné váltam), hanem annak, aki kötözködött.

De akkor fogom magam és kiveszem a pontozásomból az iPhone-t: így 9.75 pontot adok a kérdezőnek. Csökkent 0.05 századdal. :P

2012. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és az iphone nem az enyém
2012. okt. 20. 20:06
 34/36 anonim ***** válasza:
72%
Na, akkor feleslegesen vitatkoztam... :D
2012. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
8
2012. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem vagy ronda félre ne értsd de csupán csak átlagos vagy. Nap mint nap találkozok ugyanilyen lányokkal.
2012. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!