Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a melleimmel?

Mit csináljak a melleimmel?

Figyelt kérdés
letszíí ne gyertek nekem azzal hogy ,,Örülj neki" meg stb...hanem ha tudtok valamit irjátok le.tehát az van hogy 12 éves vagyok és a mlleim nagyon nagyok és ez zavar.ha lehet valahogy kisebb akkor irjátok le!
2009. aug. 7. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Addj le kicsit...
2009. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mivel a műtét még nem jöhet szóba, azt tudnám tanácsolni (de csak módjával) hogy csinálgass mellizom gyakorlatokat. Akkor egy kicsit beizmosodik, de mivel elég fiatal vagy még akár káros is lehet a későbbiek folyamán, valamint, nem mindig dekoratív egy izmos női felsőtest
2009. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát igazán nem sokat tudsz tenni, meg az se mindegy, hogy csak te érzed nagynak, vagy tényleg nagy. Ha felnöttebb leszel, akkor kevésbé lesz zavaró - gondolom, a korosztályodban még csak keveseknek van hasonló gondja.

Amivel kicsit el tudod tüntetni, ha olyan ruhákat hordasz,ami nem szorosan simul rá, hanem inkább takarja.

Nem tudsz a szüleiddel beszélni a témáról? Vagy a háziorvos ill. iskolaorvos is szóba jöhet beszélö partnerként - hátha csak te érzed tulságosan problémásnak.

2009. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát nem csak én sajnos.anya meg a mama is mondta hogy húú de nagyok e cicieid meg hát az osztályba még senki nem hord melltartó merrt nincs mire tenni csak én:S
2009. aug. 7. 18:20
 5/10 A kérdező kommentje:
és milyen mellizom gyakorlatokat??
2009. aug. 7. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy,hány kiló ,és hányas a melltartód.

Az nem jelent semmit,hogy a többieknek nincs.

Különben ne zavarjon,öltözködj rafináltan,hogy kisebbnek látszódjon.5-6 év múlva nem fog zavarni.

2009. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért zavar, mert nehéz vagy azért mert másoknak nincs? Ha csak azért mert másoknak nincs ekkora akkor ne foglalkozz vele
2009. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
152 cm 42 kg melltarrtót azt csak néha hordok ha tesi van de nem tudom::::S
2009. aug. 7. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:

irtad hogy ne irjuk hogy örülj neki de jobb mint ha az volna 15 évesen bajod hogy olyan kicsik nekem ez a legnagyobb problémám én 10 éves korom óta járok rendszeresen úszni és ahogy észreveszed nincs nagy melle egyik úszónak se próbáld ki az úszást :P

15/L

2009. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:D
2009. aug. 9. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!