Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék a melleimmel...

Mit csinálhatnék a melleimmel (nagyon sürgős)?

Figyelt kérdés
Létszíves segítsetek!41 kiló vagyok csak de a melleim nagyon nagyok.12 éves vagyok.és gyorsan kellene...mert megyünk 3 hét múlva strandra azokkal akikhez mnegyek nyaralni...kérlek segitsetek meg nem csak a nyaralás miatt hanem azért mert amugy is nagyon zavar és azt mondják hogy később fogni fo a hátam:Skérlek ha tudtok segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon kérlek segítsetek!ha tudtok:P:S
2009. aug. 3. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miben kell segíteni..? hogy hogyan takard el a melled..? vagy hogyan tűnhet kisebbnek..?mert azzal hogy nagy nem tudsz mást csinálni csak elfogadni..
2009. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan melltartók, amikben kisebbnek tűnik, de ha strandra mész, bikiniben úgyis látszódni fog. Esetleg csinálhatsz gyakorlatokat mellizomra, attól formásabbak lesznek, de kisebbek nem igazán.
2009. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
ha ez ennyire zavar - végeznek mellkisebbitő műtéteket is
2009. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kisebbítő műtéttel még elég sokat kéne várnia, szerintem ilyen korban még szülői engedéllyel sem végzik.

Légyszi írd le h. milyen magas vagy, és milyen a mellméreted, hogy legyen valami elképzelésünk, mert lehet hogy elég lenne csak optikailag csalni.

2009. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát a magasságom:152-153 mellméretemet nem tudom:Sde az biztos hogy nagy:S:D
2009. aug. 3. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
12 évesnek ne ajánljatok azért még műtétet :D bőven fejlődésben van a teste. Összemenni nem fog a melled ez az egy biztos. Mindenképp hordj megfelelő melltartót mert igaz hogy fájhat tőle a hátad ha túl nagy. A bikiniből is válassz olyat ami a nagyobb melleket jobban megtartja, akár merevítőset, én a szivacsos háromszög alakút ajánlom amin alul van egy pánt nem csak egy gumiszalag, a pánttól erősebben tart.
2009. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és a sportolás az jó? mert olvastam mások kérdésénél hogy az jó de nem tudom...szerintetek?van már olyan aki tapasztalta?
2009. aug. 3. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdtem fogyózni, először a melleim mentek le, de neked nem ajánlom, hiszen nem tudnál hová fogyni. Vannak olyan melltartók, amik keresztben pántosak, és úgy formálják a melleidet, h. "lelapulnak" vagy legalábbis kisebbnek tűnnek, ez jó megoldás ruha alá. Bikiniválasztásnál arra figyelj, hogy a felső egyszínű legyen, merevítős, míg az alsó erősen mintázott, így ellensúlyozhatod a nagyságát. remélem tudtam segíteni :)
2009. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mi zavar benne? Azt hogy nagy, nem kéne szégyellned, ha nem okoz fizikai problémát, fájdalmat, ha a formája rendben van tehát nem lóg, akkor minden oké, biztosan szép vagy!! Nekem nem volt mellem, meg van nagyobbítva. Az viszont tényleg komplexust okozott hogy nő létemre nincs mellem, sokan minden pénzt megadnának a nőies formákért:) Örülj neki, még meg is szeretheted őket, még fiatal vagy,ebben a korban nehezebb elfogadni az embernek a saját testét. Az pedig nem fix hogy fájni fog a hátad, nem mindenkinek fáj akinek nagy. Nyugodj meg, és legyél rá büszke! Használd ki hogy van mit kiraknod, illetve nem kell kitömött melltartókban flangálnod a 40 fokban:)
2009. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsánat azt akartam hogy fájni
2009. aug. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!