Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha én nem szőrtel...

Nagyon ciki, ha én nem szőrtelenítem a bikinivonalam?

Figyelt kérdés
Én nekem nincs semmi bajom a bikinivonalammal,úszni is járok uszodába,ott minden lány nevet rajtam.Tényleg ennyire ciki lenne nem szőrteleníteni? 18/L

2012. okt. 17. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Én viszont nem csodálkozom, hogy az emberek szőrösek. Az ember az emlősök közé tartozik, és éppen ezért, mint szinte minden emlős, szőrös is. Szabad borotválkozni, meg szabad nem borotválkozni, egyénfüggő, ki mit szeret. De azt mondani, hogy egy emlős undorító ha szőrös vagy ha szőrtelen, hát... igazán és őszintén inkább a kopaszság a természetellenes, beteges benyomást keltő dolog, semmint az egészséges szőrzet. Különben nem hordtak volna parókát sem az emberek, ha a kopaszság szebb lenne.
2012. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
De nem is kötelező tök csupaszra szedni, van köztes állapot is, és hidd el rengeteg nő nem szedi teljesen.
2012. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
nem gáz Chewbacca...
2012. okt. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem ciki, hiszen a szőrtelenítés csak egy újkori hülye divat. Egyébként is senkinek nincs joga beleszólni, hogy mit csinálj a saját testeddel!
2012. okt. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ciki az intim szőrzet, pedig nem kéne h az legyen. Csak azért ciki, mert megváltozott az emberek értékrendje, birka módon csak a divat meg a trend után mennek, nincs saját izlésük. Én elég lázadó tipus vagyok, így azért sem akarom elfogadni a szőrtelenítési dolgot. Azt akarom elérni a környezetemben is (nem sok sikerrel), h ne legyen ciki a természetesség. Egyébként az én hugom is jár rendszeresen úszni, és ő sem borotválja semennyire, csak nyáron a bikinivonalig, h a bikiniből ne látsszon ki. De az uszodában olyan dresszben van, ami teljesen takar, lent széles, így nem látszik semmi. Most az h ott a többiek mit szólnak ha meglátják, azt nemtudom. Sztem az a normális, ha mindenki úgy hordaná az intim szőrt, ahogy neki tetszik, és ez tök természetes állapot lenne, h kinek ilyen, kinek olyan. Pont az a jó h ne legyünk tök egyformák, ne legyünk ilyen szürke egyen birkák. Én is ilyen bnőt szeretnék magamnak, aki felvállalja azt h nem akar 10 éves kislánynak látszani, hanem igazi nő akar lenni. Az igazi nő pedig természetességében szép, nincs szüksége ilyen jellegű átalakításokra.
2012. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem lóg ki, akkor szerintem nem gáz.
2012. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!