Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik az új AVON-os City...

Tetszik az új AVON-os City Rush parfüm illata?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem nagyon tetszik, rendeltem is egyet, sőt most volt egy kihagyhatatlan ajánlat. A parfüm+testápoló+tusolózselé 3200.-ért vettem:):)

Hát nem szuper??


Neked tetszik az illata??

2012. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is nagyon tetszik, gondolkodom is rajta, hogy megrendeljem, csak érdekel hogy másnak mi a véleménye, esetleg tapasztalata a parfümmel kapcsolatban :)
2012. okt. 18. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem nem tetsziik az illata, elég férfias,erős,más mint a katalógusban. Most fogom visszaküldeni,borzalmas..
2012. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Quorra ***** válasza:
a 3. válaszoló egy hülye. szerintem nagyon nőies illata van. tetszik!
2012. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is túl erős.Nem tudom mért rajonganak érte..
2012. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Először mikor éreztem az ismerősömön, azt hittem a Hot Couture-t használja, aztán kiderült, hogy ez a City Rush. Rendeltem is egyet, mert finom édes illat és tartós is nagyon. Erős? Inkább tartós, nem kell agyon pumpálni magunkat vele. Aki szereti az édes illatokat, az szerintem ezt is szeretni fogja.
2012. dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!