Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem kell feltétlenül...

Miért nem kell feltétlenül követni a divatot?

Figyelt kérdés

tudtok nekem mondani 8-10 érvet, hogy miért nem kell követni a divatot?

a divat alatt nem csak az öltözködést értem



2012. okt. 14. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha követed a divatot, divatmajom leszel és totál úgy fogsz kinézni, mint a többi lány (amúgy nem tudom, hogy te az vagy-e). Magyarul elvegyülsz a tömegben. Jobban szeretem azokat az embereket, akik a saját stílusukat követik és újdonságokat hoznak be.
2012. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1.Az ember elveszti az egyediségét.

2.Mindenki egyformává válik, így szürke lesz a divat is.

3.Vannak olyan dolgok, amik nem minden embernek állnak jól.

4.A divat tulajdonképpen népbutító eszköz, a média által az embert arra ösztönzik, hogy öltözzenek divatosan, és fizessenek egy csomót valamiért, amit amúgy nem vennének meg...

5.Mindenkinek saját szíve joga, hogy mit hord és mit nem, ebből következik, hogy semmit nem KELL, amit nem akar...tehát a divatot követni sem kell...

6.Előzőhöz kapcsolva: a divat lehetőség, nem kényszer, így nem KELL megtenni, ha nem akarod...

7.Teljesen értelmetlen pénz kidobás, ugyanis olcsóbban is lehet jól kinézni, nem feltétlen a legdrágább cuccok kellenek hozzá.

8. Bár sajnos sok ember nem így gondolja, de a külső az nem annyira fontos, mint a belső, így az öltözködés helyett inkább a belső értékekre kéne gyúrni...

9.A szépség és a divat múlandó, és ha az ember annyira a divatnak él, azzal a személyisége is kimúlik...

10.Vannak olyan divat részek, amik károsak...(tetoválás,sminkelés,hajfestés)...nagy mennyiségben ezek igenis ártalmasak...

2012. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Miért miért. Mert ha nekem nem tetszik a legújabb divat akkor nem fogom hordani. Ha épp a piros a divat, nem fogom felvenni ha nekem nem áll jól.

Nem egyszer előfordult már hogy valami nem tetszett mikor divatba jött, és mire kiment a divatból elkezdtem hordani, mert megtetszett.

ÉS sorolhatnám még......

2012. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Mert,aki a divatot követi,annak kb évente ruhatárat kell cserélnie

2. Mert,ami épp divatos,az drága is

3. Mert nem jó dolog majmolni egymást

4. Mert az emberek olyan dolgokat kezdenek el viselni a divat hatására,ami nem áll jól nekik és ettől nevetségesek lesznek

5. Sok az abnormális divat és ha az ember hirtelen fellángolásból követni kezdi,később megbánhatja (pl.: fültágító)


Most csak ennyit írnék,a többit fölöttem leírták,nem ismételném meg,de egyetértek.

2012. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te meg mondj 10 érvet amiért kellene követni..
2012. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!