Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Két rétegű körömlakkfestés?

Két rétegű körömlakkfestés?

Figyelt kérdés

Vettem ( jó drágán ) fehér körömlakkot,amit ha egyszer viszek fel,nagyon átlátszó, de ha várok kicsit,és felkenem a második réteget, akkor (ugye a körömlakkok oldják egymást) nem szárad meg jól,és 10-20 percekkel később ha belenyúlok valamibe akkor ott marad a helye, és szedhetem le az egészet.


Esetleg valami ötlet,vagy hogy ti jártatok-e már így,és ha igen hogyan oldottátok meg?



2012. okt. 14. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig két rétegben festem az összes körömlakkommal a körmöm. Meg kell várni míg teljesen megszárad az első
2012. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A körömlakkok nem oldják egymást. Lakkozási alapszabály amúgy,hogy mindenből két réteget kenünk,az esetek 90%-ban csak így kapjuk meg a kívánt színt,de sokszor 3 vagy több réteg is kellhet. Ezért vagy úgy csinálod,hogy mindig megvárod,amíg az aktuális réteg megszárad és úgy kened fel a következőt,vagy hamarabb felkened és a végén vársz sokat. Ez türelemjáték,de ha veszel gyorsan száradó fedőlakkot és a végén rákened pár perc alatt megszárad, Lehet kapni még körömlakkszárító cseppet,sprayt és egy csomó hasznos cuccot a türelmetleneknek :) Nekem az Essence Better Than Gel Nails fedőlakk vált be. Én úgy szoktam,hogy kifestem a 10 körmöm az első réteggel és mire a 10. ujjamhoz érek,nem is várok,már kezdem a következő kört,utána egyből a fedőlakk, 5 perc és kész.
2012. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a körömlakkok tényleg oldják egymást :)


neten utána lehet nézni párat ki is emelnék:

Ennél a lépésnél fontos tudni azt, hogy a körömlakkok oldják egymást.


Hogy mossam le a körmömet, ha nincs körömlemosó?

a körömlakkok oldják egymást. kenj rá átlátszó körömlakkot és rögtön töröld le zsepivel.


(egyszer a szomszédom is ezt ajánlotta,mikor kértünk tőle körömlakklemosót,kenjek rá másikat és leszedi..,ki lehet próbálni:))


és egyébként tényleg,jóó lett a körmöm :) csak sokat kell rá várni,de megéri,szép :)

2012. okt. 14. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!