Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Rezgőcsiszolóval kb hányszor...

Rezgőcsiszolóval kb hányszor kell végigmenni egy felületen, hogy leszedje róla az egy rétegű festéket?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt látni fogja, hogy mikor tűnik el a festék. Először durvább,80-as papírral, utána 100-as és 150-es papírral csiszolja.
2012. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen festék.
2012. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ez egy hosszadalmas dolog, vagy gyorsan kéne mennie?
2012. jún. 19. 20:16
 4/7 A kérdező kommentje:
az a problémám, hogy vettem egy rezgőcsiszolót, és szerintem nem csiszol. Többféle tök egyenes felületen kipróbáltam, és a fejnek a szélén egy kis csíkban csiszol, a többi helyen meg nem csinál semmit. 60-as papírral egyáltalán semmit nem csinált egy olyan felülettel, amiről egyébként már válik le a festék. Nem tudom, hogy ez most egy ilyen műfaj, vagy ez a rezgőcsiszoló hibás
2012. jún. 19. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a rezgőcsiszoló, nem igazán jó ilyen feladatokra, főleg nem a barkácsgépek.

Finom csiszolásokra alkalmas,pl. alapozó csiszolására fedőzés előtt.

Erre a feladatra inkább az excentercsiszoló, vagy a kézi szalagcsiszoló a megfelelő.

2012. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ajtó vagy ablakról van szó, jobb ha szuper kromofágot használsz, és utána a csiszolót. Szalagos csiszolót kellett volna venni. 20 ezer körűl már jó minőséget lehet kapni.
2012. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bosh márkájú szalagcsiszolóm van, csak félek, hogy hornyot vág a fába. 80 éves borovi fenyő ajtót csiszolok, és két réteg festék van rajta. Az eredeti korall kék nagyon szívós, mindenhol benne marad a rostokban, melegítés után visszatapad. A ráfestett mahagóni jól lejön hőre.
2012. jún. 21. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!