Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mindenki szót...

Mit tegyek, ha mindenki szót ejt a magasságomról?

Figyelt kérdés
175 cm vagyok és nagyon nagyon tetszenek a platformos tűsarkúk, csakhogy ma például voltunk egy baráti ebéden ahova egy 5 cm-es sima magassarkút vettem fel (apánál és tesómnál így sem vagyok magasabb) és mindenki 1-1-ig olyanokat mondott, hogy "hova nősz még? nam lesznek fiúk! már ne nőj tovább" eléggé zavart. és csak 5 centis volt, szóval egy platfprmosról ne is álmodjak? amúgy mennyit emel egy olyan cipő?

2012. okt. 13. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is nagyon magas vagyok, hozzám képest te még kicsi is vagy :D (181 cm vagyok) régen nekem is mondták, de engem mára mindenki elfogadott így, szoktak viccelődni, de nem törődöm vele, mert lehet néha szívesebben lennék alacsony,de én azért szeretek magas lenni, mert például sportokban is ezzel sokkal jobb vagyok (pl. kosárlabda :D ) .... a cipőkről meg annyit ha te szeretnél fel venni egy magassarkút akkor tedd azt :) nagyon sok magas lány hord egészen magas magassarkúkat és jól áll nekik :), de persze a megfelelő alkalomhoz hord :) ... egy platformos cipő több mint 10 centit is emelhet :/
2012. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!