Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti ki szoktátok nyomni a...

Ti ki szoktátok nyomni a pattanást? Mért ellenzi mindenki?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ki szoktam. Amúgy a veszélye, hogy könnyen fertőződhet, és csúnya helye maradhat.
2012. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokszor nem bírom megállni és igen. Amúgy azért, mert ha rosszul nyomod, máris ott van egy kis seb, ami kétszer annyi idő alatt múlik el, mint maga a pattanás, kétszer feltűnőbb és utána még csomó ideig alapozhatod az arcod, hogy ne látsszon a kis folt, amitől mégtöbb pattanásod jön ki, amiket megintcsak kinyomsz... szomorú dolog ez.
2012. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is mindig kinyomkodtam és nagyon csúnya az arcom ott maradtak a pattanások helyei és nem akarnak elmúlni még most sem pedig már jó pár éve nem nyomkodom semmi a helyek mégis ott maradtak
2012. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki szoktam mert különben nem múlik el 1 hónap alatt sem.
2012. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam. Olyat hallottam,hogy azért se ajánlják,mert a kezünkről baktériumok kerülhetnek a patti környékére és attól is csúnyább lesz.

Úgy szoktam csinálni,hogy mindig egy tiszta textil zsepi segítségével nyomon ki,utána szappanos vízzel megmosom az arcom és ahol nyomkodtam,ott vékonyan bekenem neogranormon kenőccsel.Szerencsére nekem gond nem volt belőle,heg se maradt utána.

2012. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer az orromban volt, na azzal megszenvedtem.
2012. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem szoktam nyomkodni mivel amikor már látom, hogy ott egy pattanás lesz, elkezdem kenni kenőccsel és így nem lesz pattanás... ilyen egyszerű :D
2012. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!