Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kár takargatni a férfinak a...

Kár takargatni a férfinak a kopaszodott részt?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, és kicsit már bentebb kopaszodott a homlokomnál két oldalt, szóval nem derékszöget ír le a hajam

Úgy oldottam meg hogy odahúztam 1-2 tincset mint William Levy, de most a hajam felnyírása előtt állok, és ahhoz hogy látványosan jó legyen a felgépelés, ahhoz beleesik ez a kopasz rész is, így látszódni fog


Lányok titeket zavarna? vagy ne foglalkozzak vele?


2012. okt. 12. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Nem tudsz vele mit csinálni. Inkább még most nyírd le fokozatosan egyre kisebbre, hogy a környezeted hozzászokjon,és a rövid/ kopasz fej legyen a megszokott. A nagyon megritkult de mégis oldalt igénytelenül kinőtt haj rettentő taszító, béna öregemberek hajviselete. Vagy legyen teljesen hajas a fej, vagy full kopasz. A középút a ronda. Akik kopaszodnak, azoknak el kell tudni fogadni, hogy nem mindenki szereti. bár nem ezen múlik,hogy kinek jössz be, de ez a kopaszodó fej kb. olyan nyavaja mint a nőknek a kis mell. Ők plasztik mocskot rakatnak be, a férfi meg útálkodjon parókával? Kész vicc. Jó a kopasz fej, én is úgy hordom. Fejformán múlik, van akinek nagyon jól áll.
2012. okt. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!