Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék egészséges életmódra...

Szeretnék egészséges életmódra váltani. Tudtok tippeket adni vagy segíteni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék fogyni mert pont jó az alakom. De szeretnék egészségesen táplálkozni, mert ezt az orvosok is javasolták. Rossz a bélflórám (vagy mi) ezért minden zsíros ételtől és édességtől fáj a gyomrom. Ha nagyon sok egészségtelen ételt eszek, akkor pár órával később 5 percenként hányok, de a végén már csak gyomorsavat öklendezek.(Bocs hogy nem szóltam az elején hogy ilyen undorítóról is beszélek.)

Mint az elején említettem nem akarok fogyni. De a combomat meg kéne dolgoztatni, mert ott van egy kicsi. Ha tudtok erre valami tornagyakorlatokat akkor légyszíves írjátok le.

Szóval ha tudtok segíteni bármiben akkor segítsetek.


2012. okt. 12. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

sajnos rossz hírem van. egészséges életmódra váltani drága és macerás is.


ott kezdődik, hogy elhagysz az étrendedből mindent, ami mű, ami előre csomagolt. nincs többé chips, gumicukor, levespor, stb.


a fehér kenyeret lecseréled teljes kiőrlésűre és abból is csak mértékkel eszel. inkább naponta kell egészségeset főzni, szedvics helyett és sokszor nyers zöldséget, gyümölcsöt enni.


a zöldségek közül felejtsd el a krumplit és fedezd fel a zellert, a káposztát, a céklát, a répát, a spenótot és olyasmit, amikből eddig nem igen főztél.


mozgásnak, főleg ha comra, fenékre kell, pedig legkevésbé sem a nappaliban végzett tornagyakorlatokat javasolnám, hanem inkább a kirándulást, kicsit feszített tempóban, tehát ha nem is futva, de felsietni egy hegyre. a friss levegőn. szerintem az egészséges életmód elengedhetetlen része a természetben, friss levegőn való tartózkodás, mozgás. ez meg is fog látszódni a bőrödön és a hangulatodon, ha eddig nem annyira jártál ki.

2012. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja és még arra is figyelj, hogy ne csak az étkezésnél, hanem az italoknál is vedd figyelembe, hogy mi egészséges és mi nem. a cukros, szénsavas üdítők, mű szörpök nagyon egészségtelenek, az energia italok meg pláne! helyette igyál teát (cukor nélkül), frissen facsart gyümölcs, és zöldséglevet. nagyon egészséges még a kefír, olajos magvak is.


ja és én nem csak az étkezésnél, hanem a kozmetikumok terén is a természetességre, egészségre törekszem. persze azért nem mészporral mosok fogat, de nem használok alumínium tartalmú dezodort és ezek a tusfürdők is igen "mocskosak", helyette növényi alapanyagokból készült "bio" szappant használok.

2012. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaid. Próbálom mind betartani
2012. okt. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!