Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legkisebb fültágitó? Kb hány...

Legkisebb fültágitó? Kb hány mm? és tényleg nagyon fáj? Hogy kezdjem el? Vagy inkább menjek a fültágitós boltba és ők csinálják meg? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

irjátok, aki tud segiteni irjon le, fontos lenne

17/L


2012. okt. 11. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia nem kell túl aggódni, először a fülbevaló lyukat kell megnézni hogy, szimmetrikusan volt-e szúrva

Ha igen mehet bele tágító, ha ferde szúrású akkor újat kell szúratni, és utána nemsokkal mehet bele a tágító, amit a szakember volt elvégezni


Úgytudom 3mm a legkisebb, kezdő ékszer ezt azonnal berakják

Magadnak azért nem túl jó, mert könnyen ellehet szúrni, és baj lesz vele

3-4ezer forintból megcsinálják ékszerrel együtt persze


A fájdalomról meg annyit hogy nem kellemes, olyan mintha szét szakítaná a cimpát valami, szar, de csak addig míg benne nincsen az ékszer, utána már jó lesz

20/F

2012. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és a csiga ékszer..van ilyen 5 mm méter? irjon már valaki
2012. okt. 20. 13:09
 3/5 anonim válasza:

A 'csigás' különböző méretekben van.

A leggyakoribb a 3mm

2012. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem 4 mm -es fültágítóm van. A legkisebb az a normális fülbevaló 1,6 mm utána 2 mm és így tovább. Nem a 3 mm a legkisebb
2013. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
van 5mm csiga nekem 4mm van csigába. abból a 2mm a legkisebb én olyannal tágítottam:)
2013. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!