Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép lány vagy...

Szerintetek szép lány vagy jóképű fiú van több?

Figyelt kérdés
normális válaszokat :)

2012. okt. 11. 17:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
megfelel, a véleményedet kérdeztem, köszönöm, hogy elmondtad :)
2012. okt. 11. 17:30
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lány. Lányként mondom, több szép lányt látok, mint jóképű fiút.
2012. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

azért gondoljátok hogy több a szép fiú mert az egy tágabb fogalom. egy tökéletestől nagyon messze álló férfi is lehet szép, viszont a lányoknál ez nem így van.

16/f

2012. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
nem tudok igazából reális adatot szolgáltatni, mert nem vonzódom a saját nememhez, így csak a lányokat szoktam megfigyelni, ezért azt tudom mondani, hogy szép lányból több van. de szerintem alapjáraton teljesen irreleváns a kérdés, mert relatív a szépség és a jóképűség. 19f
2012. okt. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a kb.15-25 éves korosztályt szoktam megfigyelni, szerintem sokkal több szép lány van, mint helyes pasi. Ez szerintem azért van, mert ha egy lány nem születik annyira előnyös tulajdonságokkal, még mindig sminkelhet, öltözködhet stílusosan, hordhatja jól a haját. A legtöbb fiú viszont nem csinál ilyeneket, szóval nekik nemigen van lehetőségük "csalni", ami van, azzal kell hódítani. 16l
2012. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több a szép lány, mint jóképű fiú.
2012. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én, mint lány válogatós vagyok a fiúk terén. Rengeteg olyan srácot látok, aki jóképű ugyan, de semmi különleges. Lányoknál viszont nem vagyok ilyen kritikus, épp ezért én a több szép lány mellett teszem le a voksom. De lehet, hogy ez az egész nézőpont az én defektes ízlésem miatt van, szóval ne ez legyen a mérce.
2012. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem nőből több van szinte minden 3. (kivéve a kövérek) jól néz ki.
2012. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Több a szép lány szerintem :)
2013. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!