Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hízás, dohányzás leszokásával?

Hízás, dohányzás leszokásával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon akarok hízni,de folyamatosan csak fogyom..

Azt szeretném kérdezni,hogyha leszoknék a cigarettáról,és a kávéról,jobban híznék-e.

Nagyjából ez a tervem,ha igaz a "Legenda" :)

-Cigiről,kávéról leszokás.

-Agyáig zabálni magam csokival,meg mindennel.

-keveset mozogni.


Mi a véleményetek?

Előre is köszönöm!



2012. okt. 10. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

szokj le mindenképp!:) ez nem legenda amúgy, akik körülöttem leszoktak a dohányzásról, mind hízott - ki többet, ki kevesebbet. lesz majd étvágyad is rendesen, nem kell szerintem majd erőszakolni magadba a kaját:)

ja és nyugodtan mozogj! csak erősödni fogsz tőle! sőt, talán leszokni is könnyebb lesz, ha mellette mozogsz.

2012. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mmano88 ***** válasza:
Volt hogy nem cigiztem, és nem híztam. Szüleim is cigiztek régen, leszoktak és egy dekát nem híztak szóval elfogadom lassan hogy ilyen a genetikám, pedig én is szeretnék hízni. Az agyonzabálod magad csokival meg mindennel szerintem nem a legjobb ötlet, mert nem túl egészséges se a túl sok édesség, se a túl sok zsíros, egészségtelen kaja. És a kevés mozgás se egészséges. Én is tornázok rendszeresen, de nem fogytam tőle. Szerintem nincs zsírom amiből fogyhatnék. :D
2012. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!