Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám optikailag...

Hogyan tudnám optikailag növelni a melleim méretét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves lány vagyok, és nem éppen vagyok megelégedve a mellméretemmel.

Megcsináltatni nem szeretném, és pénzem sincs rá, de kellemetlen, hogy mikor a barátnőimmel bulizni megyünk, mindenki csak rájuk figyel.

Sokan mondják, hogy nem fontos, de szerintem azért az.

Abban szeretnék tanácsot kérni, hogyha a push-up melltartó nem segít, mit tudnék még kipróbálni, hogy optikailag növeljem a melleim méretét? A válaszokat előre is köszönöm!

Erika / 23


2012. okt. 10. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
a triump-nak vannak elég jó kis melltartói,az én semmi dekoltázsomból is csináltak akkorát,h bámultam.persze push up-osak,azt ajánlom,nézz körül ezek közt,kizárt,h ne találj valami jót :)
2012. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Triumph merre van? Az interneten nem nagyon találok róla infókat.

2012. okt. 10. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:

inkább vaterán nézelődj,ott elég jó áron lehet hozzájutni

[link]

2012. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kalmj ***** válasza:

Vastag anyagú (béléses), push-up melltartó és egy ilyesmi ruci: [link]

Előnyös, ha derékban szűk, sötétebb, mellben lezser világos.

2012. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

"kellemetlen, hogy mikor a barátnőimmel bulizni megyünk, mindenki csak rájuk figyel. "


Ne a melled méretével foglalkozz. Egy jó kisugárzás 1000x jobban számít.

20+/F

2012. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=HErdtVkR3Nw

Lényeg.Veszel melltartót,amiben vastag a szivacs.Alsó részén vaskosabb,felső részén kevésbé.A pántját kicsire húzod.Ez már elég sokat dob rajta.Ha nagyobbat akarsz,akkor a jól bevált kitömős trükk.A belinkelt vidiben(7:10 körül vesz fel a csaj pushup melltartót,13:13 körül pedig kitömi) láthatod,mennyit dob a cicin.Fogsz egy darab zoknit,és összehajtogatod,úgy hogy laposabb legyen,ne gömbőc.A melltartó alsó részére tömöd.És persze a másik kosárba is egy darabot.

2012. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Valami fontosat még kihagytam. Ne akarj minket megtéveszteni! Hidd el, nincs annál nagyobb égés, mint amikor lekerül a ruha+melltartó és kiderül, hogy a valóság más...


Fentebbi 20feletti F...

2012. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kalmj ***** válasza:

???

http://www.youtube.com/watch?v=HErdtVkR3Nw

Most az a cél hogy kiessen a szemem? :D

2012. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100% hogy nem a mellméretük miatt nézik őket.
2012. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A videóban tényleg nagyon szép a lány dekoltázsa, de kétlem, hogy ez hosszútávon egészséges lenne. :S

2012. okt. 10. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!