Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek viszont szeret?

Szerintetek viszont szeret?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nagyon tetszik.Mostanában elkezdtem lépni felé.

Szerintetek,ha órákon mosolyog,hülyéskedik velem,meg ha valami van velem mindig rám figyel,van hogy összenézünk,és mosolyog,akkor ő is érezhet irántam valamit,vagy csak barát?

De a baj az,hogy a barátnőmmel is ugyanezeket csinálja,de neki van pasija,úgyhogy nem jöhetnek össze.

Szerintetek ez mit jelent?Mit tegyek? :/ :)

15/L


2012. okt. 10. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
most mondanám, hogy bejössz neki...mert egyértelműek az első 3 sor alapján...de ha a barátnőddel is ezt csinálja akkor nem tudom..:/ amúgy ha a barátnődnek nem lenne pasija összejönne vele?? tehát a barátnőd összejönne azzal aki neked tetszik?....
2012. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőddel is ugyanezt csinálja az nem túl biztató.... Amugy olyan mintha tetszenél neki de ha mással is ilyen akkor nem biztos....
2012. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 évesen nem biztos hogy ő azért csinálja ezeket mert érdekled, lehet hogy csak barátságos, szeret hülyéskedni... és mindenkivel ezt csinálja aki vele is barátságos és odafigyel rá.
2012. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak mi kettőnkkel csinálja ezeket..

Szerintem a barátnőm összejönne vele,ha nem lenne pasija..Meg a barátnőmnek sem mondtam még el,hogy tetszik nekem.Lehet,hogy el kéne,nehogy lecsapja a kezemről.. :/

2012. okt. 10. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezekből amit leírtál,én még egyáltalán nem mondanám hogy szeret.Az még mérföldekre van ettől.Esetleg bejössz neki,de ha a barátnőddel is ilyen,akkor csak jóba akar lenni,egyszerűen mint baráttal.Ilyenek a tízen éves fiúk.Ezért ne hidd hogy már szeret is,mert különben hamarább lesz "szerelmi" csalódásod mint gondolnád.:-)
2012. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!