Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lány létemre elég szőrös...

Lány létemre elég szőrös vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha bőrgyógyászhoz megyek vérvételre, stb, akkor feltudnak írni olyan hormonhatású készítményt, amitől megszűnik az erőteljes szőrösödésem? vagy itt már csak a végleges szőrtelenítés segíthet?
2012. okt. 9. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én inkább először a hormonháztartásodat vizsgálnám meg, mert a szőrösségnek lehet az oka a kevés női hormon termelődés is. én a háziorvosomhoz fordulnék, hogy ez természetes-e és hogy mit lehet tenni. ő majd valószínűleg egy vérvétel után elirányít a megfelelő helyre, még ha az a kozmetikus is.


a végleges szőrtelenítés egyébként iszonyú drága, de persze azért lehet próbálkozni, de az se végleges, mert pár év múlva visszanő. be kell szerezni egy epillátort, és edzeni a fájdalmom tűrésed és azzal akár az egész testedről leszedheted az összes szőrt, utána nem lesz erősebb, hanem pont hogy gyengébb, vagyis ritkábban nő vissza a szőr. de évek, mire ez látványos (már a ritkulás).

2012. okt. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előzőnek nagyon igaza van! Tedd azt amiket írt! Én se tudnék jobbat hozzáfűzni!
2012. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne szőrteleníts. Pár év, és újra a szőrös lesz a divat.

60/L

2012. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!