Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép ez a lány? Hány pontot...

Szép ez a lány? Hány pontot kapna szerintetek a 10-ből?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2012. okt. 7. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nemjön be jobban szeretem a barna haj kék szemet.
2012. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
más a 3 lány xd az utolsó az biztos hogy nem a második xd vagy plasztika xd amúgy szerintem nem szép olyan fura feje van
2012. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
a 3. az Charlize Theron bzmeg -.-"
2012. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, a 3.ra véletlen rosszat linkeltem, az tényleg nem ő. Itt a jó link: [link]
2012. okt. 7. 18:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Szépek. Nem pontozok.
2012. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép. Tudom, hogy elvileg ő az a tökéletes arcú :D de mondjuk szerintem a tökéletesség és a szépség nem ugyanaz. Sokszor a karakteres arc sokkal szebb. Így 9/10.
2012. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10/10-esek.
2012. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, de nekem az a fajta "tökéletes" szépség, aki (a tökéletességéből adódóan) unalmas.
2012. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Azt nem értem, hogy mitől van neki tökéletes arca. Úgy tudtam, hogy elvileg az a tökéletes arc, ami életben nem is létezik, mert hogy teljesen szimmetrikus. Személy szerint én a nagyobb szemeket, és a kevésbé turcsi orrot szebbnek tartom. (Igen, hogy ha megfelelő szögben fotózzák, akkor nem turcsi az orra, de némelyik képen viszont az. Valamelyik nem fedi a valóságot.)

Charlize Theron szebb, Beyoncét már meg sem említem. De ízlések és pofonok.

Nálam ez a lány egy 7-es. Angliában lehet, hogy 10-esnek számít, de Magyarországon nem.

2012. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért tartják tökéletesnek, mert teljesen szimmetrikus az arca, amelyen ráadásul az aranymetszési pontok is megvannak. Csúnyának nem csúnya, de nem is túl érdekes. Persze jellegtelennek sem mondanám. A sorozatokban ilyeneket választanak a sorozatgyilkosok áldozatának, hogy a néző együtt érzőbb legyen. A karakteresebb arcú nők meg a főszereplők.

De a kérdésre válaszolva 7-8/10

2012. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!