Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok. Hogy...

Brigivagyok kérdése:

14 éves lány vagyok. Hogy tudnám megnöveszteni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
A koromhoz képest ugy nezek ki, mint egy 18 éves csaj, göndör hajamvan, magas vagyok, közepes cicim van és van egy kis pociiim. Semmi önbizalmam nincs! Amikor tükörbe nézek mindig az jut eszembe,a többi lány mennyire jobban néz ki mint én. Mit tehetnék azért,hogy legyen egy kis önbizalmam? Folyamatosan azt hallom mindenkitől,mennyire átlagos vagyok.alig tudom elfogadni a szeplös arcom és a agyorrom...

2012. okt. 6. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
En azt nem tudom meg mondani hogy legyen onbizalmad, annyit tudsz tenni hogy amikor bele nezel a tukorbe a pozitiv dolgokat kezded el keresni magadon.. es ha mindenki atlagosnak gondol, akkor mar bocsanat az vagy. De az nem baj, sokkal jobb mintha ronda lennel!:D
2012. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 B25 ***** válasza:

A szeplős arc nagyon szép. Nem másokhoz viszonyítsd magad. Hiszen neked ilyennek kell lenned. Ha egyszer eljön az igazi akkor benned nem a hibákat fogja keresni hanem h felfedezzen benned még több csodás. És a meglepetésekből sose fogsz kifogyni.

Ha bízol magadban, elnyered más bizalmát is, nem csak a SAJÁT MAGADÉT"


,,A tapasztalat mondja meg mit tegyél, az önbizalmad pedig lehetővé teszi!"


,,A bízok magamban és a nem bízok magamban szavak között csupán 3 betű a különbség, 3 betű, amely meghatározza életünk irányát..."


,,Ha sikeres akarsz lenni, nem elég egyszer, hanem inkább kétszer bukj el..."

2012. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fogad el önmagad olyanak amilyen vagy oksi O-O
2012. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szeplős vagy? dejóóó, én tökre örülnék ha szeplős lehetnék. :)) pedig minden ismerősöm akinek van szinte utálja, nem értem miért.

amúgy meg szerintem fejben dől el, hogy van e önbizalmad vagy nincs, próbálj pozitívan gondolkodni magadról, és ne azon agyaljd, hogy mi az, ami nem tetszik magadon, mert senki nem tökéletes és senki nincs teljesen megelégedve magával, hanem inkább fókuszálj azokra a dolgokra, amiket szeretsz magadon. :)

2012. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet légyszi , szeplővel is lehet valaki szép :)
2012. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a vlaszokat :ddde azert nem olyan konnyu elfogadni magam, mikozben mindenki azt az embert keresi, aki minel szebb... Megprobalok majd mindn tolem telhetot megtenni, hog megszerettessem magam.;)
2012. okt. 8. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!