Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek modell?

Hogyan lehetek modell?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok és 51 kg. Szeretnék modell lenni, de fogalmam sincs, hogy kell elkezdeni ezt a szakmát. Tipp? :)

15/L



2012. okt. 6. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt, hogy arcbőröm nem valami tökéletes, de nem szörnyű:)
2012. okt. 6. 18:16
 2/4 A kérdező kommentje:
és még az is lemaradt, hogy nem igazán vannak telt ajkaim (olvastam, hogy ez fontos)
2012. okt. 6. 19:05
 3/4 anonim válasza:
www.facemodel.hu 4 eve vagyok a modelljuk, nagyon nagyon jok, de fokent kulfodon dolgoznak. Ha valoban komolyan gondolod ezt a szakmat, akkor Magyarorszagon semmit nem lehet vele elerni, csak is kulfoldon. Mielott jelentkezel kerdezd meg a szuleidet, hogy beleegyeznenek-e abba, hogy idonkent par hetet, 1-2 honapot kulfoldon tolts egyedul. Ha kerdesed van nyugodtan irj privatot!
2012. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Küldd be a képeidet néhány modellügynökséghez. Olyanhoz semmiképp se, ahol egyből fizetni kell, mert azoknak nagy része átverés.

Amik a legjobbak itthon: Icon, Visage, Valentine

2013. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!