Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek szépek...

Pasik! Szerintetek szépek azok a lányok, akik úgy néznek ki, mint valami angyalkák? És jó, ha a viselkedésük is olyan kis bájos és ártatlan? Mi a véleményetek az ilyen típusú lányokról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ööööhhm megmutatnád milyenek azok az angyalkák? Egy kép talán? Amugy a viselkedés jól hangzik csak lehessen vele normálisan beszélgetni. :)
2012. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, én szeretem a bájos, szeretni való, csupa szív, lélek lányokat.
2012. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok valami "vad csaj" a hétköznapokban, de angyalkának sem mondanám magam :) olyan hülyéskedős típus vagyok, és a kétértelmű beszélgetést sem vetem meg :D de ha a barátommal vagyok kettesben, akkor kis ördöggé változom :))
2012. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ja a lényeget kifelejtettem xDD

eddig minden pasinak bejött, először mikor elkezdtem úgymond pasizni tényleg angyalka voltam, de az arany középutat megtalálva sokkal több pasi hajt rám

2012. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Őszintén?

Cseszettül irritálnak.

Rendben, egy igazi nő a hátköznapokban angyal, az ágyban pedig kisördög, mondják mások, de engem őszintén szólva rohadtul idegesít, amikor valakinek nem merek beszólni, nehogy elsírja magát, mert hogy milyen kis ártatlan. és akkor félsz, hogy mikor bántod meg. Meg nem mész oda hozzá röhögve, hogy a tanár leesett a lépcsőről, mert akkor csúnyán néz rád.Meg ha káromkodok akkor le vagyok cseszve. Meg amúgy is gyűlölöm a csendes lányokat. Aha.

Szóval lehet, hogy ez a pasik többségének bejön, de én rosszul vagyok egy ilyen csajtól, mert IDEGESÍT, mert nem lehetek mellette önmagam.

Hát ja. De a többségnek biztos bejössz, de kiraknálak mint macskát sz*arni.:)

2012. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ahogy elõttem már írták, AZ arany középutat kell megtalálni.
2012. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az angyalkákat! nyam-nyam!:)

Lucifer

2012. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5ös ezt nekem szántad?:D én írtam az arany középutat.

ha igen, akkor csak tájékoztatás képen: a barátommal állandóan beszólogatunk egymásnak, röhögünk mindenen, káromkodni is szokott, semmit nem mondok rá mert én is elejtek néha egy-egy b*azdmeg-et és hasonlót. :)

2012. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem, nem neked szántam, utólag olvastam el a válaszokat, miután elküldtem a sajátomat:D csak a kérdésre válaszoltam.
2012. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5.

Igazad van, de az azért durva, hogy kiröhögöd a tanárt, mert leesik a lépcsőn. -.-"

Én nem vagyok angyalka, egyszerűen a két heréd közé rúgnék. Hogy lehetsz ennyire bunkó? Olyan kis éretlen kisfiúnak tűnsz... Én meg az ilyen pasikat utálom! ;)

2012. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!