Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan birok jó kêpet...

Hogyan birok jó kêpet magamról? Fiú vagyok nem lány aki tud pózolni.

Figyelt kérdés
Hogyan birok egy jò képet csinálni magamról?Próbálkoztam sok féle môdon de rossz lett.
2012. szept. 27. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem tök gáz mikor egy fiú beáll a tükörbe és ott pózol .te inkább próbálj meg "pillanatképeket" csinálni :D szóval hogy ha hosszu a hajad akkor mikor rázod és beállítod hogy úgy fotozzon a gép vagy pl. ahogy szívod ki a füstöt a szádból ha cigizel vagy akár hogy ülsz a bringán és csak simán fejet vágsz :D remélem eleget segítettem :D
2012. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pózolni mindenki tud, ez nem attól függ fiú vagy lány vagy.

Legfeljebb fotózáshoz nem értesz. Pl sose fotózd magad alulnézetből, ha mondjuk magadat fotózod a kezedben a géppel akkor a kamerát fentebb tartsad mint a fejed van, és ne teljesen szemből, olyan félprofil legyen.

Ha teljes alakos képet csinálsz időzítővel csináld, ne tükörben. De ott is az a lényeg hogy legalább a fejeddel egy magasságban legyen a kamera. Úgy előnyösebb, mintha lentebb lenne. Nézd meg a képeket, nézd meg miért nem lett jó, és azon változtass.

2012. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!