Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy jól sikerült...

Hogy tudnék egy jól sikerült fotót készíteni magamról facebookra?

Figyelt kérdés
Unom már hogy rólam nincs egy jól sikerült fotó sem,és sose lájkolja senki ha felteszem. meg mindegyiken olyan hülyén nézek ki:(( Hogy csináljak egy jóó fotót?? De nem mindig úgy szoktam hogy fogom a kamerát és látszik, hanem van álványa és elé állok. És úgy sem sikerül jó fotót csinálni :SS

2012. szept. 26. 16:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
utólsó: Köszönöm meg fogom nézni :D Ez jó ötlet;)
2012. szept. 28. 10:59
 12/14 anonim ***** válasza:
Én sokat gyakoroltam tükör előtt,hogy hogyan mosolyogjak szépen. :D meg amúgy lájkolás nem a szépségen múlik hanem a népszerűségen. Ha ki van a csöcsöd lesz azon 100 lájk
2012. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De idegesít hogy mások feltesznek egy normális képetés belájkolják 60-an. Én felteszek egy normális képet belájkolják 10-en.. Pedig az ismerősöm nagyon csendes lány,nem népszerű a suliban sem, nem a legszebb és mégis minenki lájkolgatja a képeit,nekem meg sose lájkolja senki,. A fényképezőn tök jónak látok egy képet magamról,felteszem és elbizonytalanodok hogy áá nem is olyan jó mint xy-é:S
2012. szept. 28. 20:45
 14/14 kalmj ***** válasza:
Ezért írtam, hogy ne te csináld a fotót, hanem valakit, valakiket hívj át! Ha meg a valóságban te vagy népszerűbb, akkor ne törődj vele.
2012. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!