Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy jól sikerült...

Hogy tudnék egy jól sikerült fotót készíteni magamról facebookra?

Figyelt kérdés
Unom már hogy rólam nincs egy jól sikerült fotó sem,és sose lájkolja senki ha felteszem. meg mindegyiken olyan hülyén nézek ki:(( Hogy csináljak egy jóó fotót?? De nem mindig úgy szoktam hogy fogom a kamerát és látszik, hanem van álványa és elé állok. És úgy sem sikerül jó fotót csinálni :SS

2012. szept. 26. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kérd meg,hogy valaki fényképezzen le.é
2012. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*le :D bocsi
2012. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de tökmindegy mert úgyse tudok normálisan beállni,és jó fejet vágni. Most mindegy hogy valaki lefotóz vagy a gép elé állok,mert ugyan olyan.
2012. szept. 26. 16:10
 4/14 anonim ***** válasza:
hát akkor meg ne csinálj és kész,vagy csinálj olyat,mint a többi tini,hogy beállsz a tükörbe és úgy..
2012. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Kérj meg egy fotóst. Ő biztos jó képet készítene rólad.
2012. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 MadameViciouse ***** válasza:

Retusáld ki a nem tetsző részeket :D

Én sem tudok magamról(De más sem:D),egyszerűen szörnyen nézek ki képeken,csak röhögnek mások is, hogy ez nem is én vagyok.Sajnos de :D

2012. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
csinálj webkamerával:) ott látod magad és látod hogy mi előnyös:)
2012. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kalmj ***** válasza:
Haver, barátnő, jó társaság, ismer, tudja, hogy mit akarsz.
2012. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azért köszi:)
2012. szept. 26. 20:24
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok profi, úgyhogy lehet, hogy hülyeséget mondok, de:

Nem mindegy, hogy hova nézel. Vagy legalább is én úgy tapasztaltam, hogy másmilyen képet kapok, amikor egyenesen a lencsébe nézek, vagy amikor picit alá, vagy fölé (nem annyira, hogy úgy tűnjön, mintha a plafont/padlót bámulnám, csak picit) illetve, hogy merre döntöd a fejed. Kísérletezni kell, hogy mi áll jól.

Amit még észrevettem az az, hogy ha pont a fényképkészítés pillanatában (tehát, amikor elkattan a gép) mosolyodom el, az sokkal természetesebb, mintha előre beállítanám a vigyoromat.

Egyenlőre ennyit tudtam segíteni, remélem sikerül valamit összehoznod.

2012. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!