Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki! Szombathelyi fakír...

Reese96 kérdése:

Valaki! Szombathelyi fakír tatto és piercing-esről vélemény? (több lenn)

Figyelt kérdés

Nyelvpiercinget szeretnék és nekem őt ajánlották. Ha tudnátok még valamit mondani kezeléssel kapcsolatban annak nagyon örülnék. Már nagyon sokat olvastam utána de hátha tud valaki újat mondani. És még valami. Sokan mondják, hogy alkoholt ittak a szúrás után és nem dagadt fel a nyelvük. Ez tényleg így van?

L/17


2012. szept. 26. 15:57
 1/3 Ophy válasza:
Szia! Én 4 és fél éve szúrattam át Gáborral a nyelvem, és nagyon precíz. =) Azt tudni kell, hogy szúrás után közvetlen, ne cigiz, ne igyál szénsavasat. A cigizést már otthon nyugodtan csinálhatod csak az a lényeg, hogy utána szájöblögetővel kitisztítsd a szád. Szénsavasat 1 hétig szerintem, nem ajánlatos, nem lesz tőle igazán bajod de nem tesz jót a friss sebnek. Tejtermékeket és fűszeres ételeket hanyagold legalább 3 hétig amíg be nem gyógyul. 3 hét után már a szárat is kicserélheted kisebbre. Amíg meg nem szokod biztosan fogsz pöszébben beszélni, de ez csak a nyelv megdagadásától lesz, nem kell megijedni nem lesz maradandó. Az "r" betűt érdemes gyakorolni és akkor még kevesebb ideig maradsz pösze. =) Alkohollal kapcsolatosan egy két feles nem árt de csak ha pálinka, vodka vagy egyéb tiszta alkohol, mást nem nagyon ajánlok, főleg nem a rumkólát és a vodkanarancsot. Amúgy én a szúrás után egyből hazamentem már csak azért is mert cigiztem akkor is és higiénikusan akartam tartani, aztán örültem, hogy hazamentem mert pár óra múlva eléggé fájt és inkább csak feküdni szerettem volna. Remélem segítettem. =)
2012. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Már meg is csináltattam, sőt már a dagadás is lement. enni tudok beszélni is tisztán és egyszerűen imádom!

És sokat segítettél köszönöm!:))

2012. okt. 12. 21:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Még valami! mit rakjak bele? fémet akrilt vagy milyet?:/ fogak épsége szempontjából melyik a legjobb?:)
2012. okt. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!