Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szúrhatok magamnak ajak...

Szúrhatok magamnak ajak piercinget (labret piercinget)?

Figyelt kérdés
Szúrtam már magamnak fülbevalókat, mindent sterilen. Semmi bajom nem lett belőle. Lenne három kérdésem. Mennyire fáj az ajak piercing? Megcsinálhatom otthon ugyan úgy, mint a fülbevalót? Milyen tűvel szúrjam? A fülbevalókat biztosítótűvel csináltam, de ezt ha megcsinálom nem azzal szeretném...
2012. szept. 26. 13:44
 1/2 Ophy válasza:
Én 3 ajak piercinget csináltam magamnak, 2,2-es katétertűvel amit orvosi műszerboltba 200ft körül vehetsz. (Ha nem ismernéd a használatát, van a tűn egy műanyag borítás, azt ne húzd le róla mert miután átszúrtad az ajkad csak a tűt kihúzod belőle és a műanyag ott marad biztosítékkén, hogy a luksi ne menjen össze. Mivel üreges ezért ha talpas ajak pc-t akarsz belerakni csak a talprészt szépen belecsúsztatod és ahogy kihúzod a műanyag csövet már lifeg is ki a szár vége az ajkad külsején. De a karikával is ugyan az a helyzet, habár ajakba azt nem találom szépnek.) Ha biztosítótűvel szúrtad át a füled akkor biztos magas a fájdalom tűrő képességed, szóval nem hiszem, hogy gondot jelentene. Nekem nem fájt. Viszont mivel nem volt hozzá speciális csipeszem ezért nagyon nehezen tudtam kifeszíteni egy kézzel a bőröm és ezáltal nem is tudtam soha se olyan hirtelen átbökni ami kicsit kellemetlen érzés. A lidocain vényköteles de a betadin krém is csodálatos fertőtlenítő ami olyan 700ft körül van, de szúrás előtt mindenképpen valamilyen tiszta alkohollal (pálinka, vodka..) töröld át kívül, belül és a fogmosás se árt előtte. Szóval bátorság és türelem, mire az ajkad belső felét is átszúrja a tű. Remélem sikerül. =)
2012. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. okt. 6. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!