Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatnám meg a...

Hogyan állíthatnám meg a lábam növekedését?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 175 cm és 45 ös a lábam már így is túl nagy a lábam és már igy is alig kapok a lábamra való supra, dc, umf ,fox, cipőket és nagyon nem szeretnék kinőni ezekből a jó márkás cipőkből meg egyébkéntsem szeretnék nagy lábat :S

2012. szept. 24. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

De ha vigasztal nekem 14 évesen megállt a lábam a növekedésben :D

2012. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez genetika.Nem tudod leállítani a lábad növekedését,az hogy mekkorára vagy meddig nő,a génjeidbe van kódolva.Lehet hogy megáll már most és akkor jól jártál,de lehet hogy még nő és ezt te nem tudod befolyásolni.
2012. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
kisbalta. hatásos.
2012. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:S köszi szépen
2012. szept. 24. 20:07
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó -.-"
2012. szept. 24. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem 15 évesen még bőven kényelmes volt egy 25 centis belső talphosszú 40-es Nike cipő, meg 19-20 éves koromban is 40-es félcipőkben jártam. Anyukám mindig azt mondta, hogy a kor előre haladtával tovább nyúlik a lábfej. Magyarán nem a növekedés miatt, hanem megnyúlik hosszra a terhelés miatt. És sajnos igaza volt. Először csak 41-42 cipők kellettek, most meg már oda jutottam, hogy a 42-es ritkán jó rám. Sajnos nő létemre 27-27,5 centis belső talphosszú sportcipőkre kényszeredtem. Nincs más választásom. 26 éves vagyok.
2012. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én hallottam egy krémrõl, ami megállítja a láb növekedését. Vagy esetleg a spanyolcsizmát tudom javasolni. Jézusom...

Szerinted mivel tudod befolyásolni a növekedésed!? AZ eszed méretét már sikerült.

2012. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2012. szept. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!