Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szüleimnek...

Odett Đetty kérdése:

Mit csináljak, ha a szüleimnek teljesen más stílusa van, mint nekem, de azt kell hordanom amit ők vesznek?

Figyelt kérdés
Segítsetek, pácban vagyok!
2012. szept. 22. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
No akkor mi az amit hordanod kell.. és mi az amit te akarzs hordani
2012. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én... én ilyen tornacsuka, és passzosnadrág vagyok, de nem értik meg. nem bőganyába és rózsaszín balettcipőbe akarok járni. a mai divat követője vagyok.
2012. szept. 22. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
és ezeket is kell hordjad? vagy ha van pénzed akkor veszed magadnak a saját ruhákat?
2012. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
HÁTTH. NEM MINDIG. MOST PL. ÉN VÁLASZTOTTAM A CIPŐT AMIT KAPTAM. ÚGYÉRZEM KEZDENEK MEGÉRTENI DE, NEKEM AZ ANYUKÁM TELJESEN MÁSHOGY ÖLTÖZTETNE HA VELE LAKNÉK.[ELVÁLTAK A SZÜLEIM.] DE AKKOR IS EZ MÁR NEM NORMÁLIS DOLOG. -.-
2012. szept. 22. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:

apuddal laksz? mert apukákat könnyebb rávenni arra amit te akarsz..


anyukákkal/lánytesókkal majdhogynem lehetetlen..

2012. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

de hallod van egy nevelőanyum akit nagyon szeretek és nem tom mi lenne vlem nélküle, de legalább a nekem tetsző pulcsit hadd kapjam meg! mert anyagilag nincs gond.

meg van nekem pénzzem de abból se vehetek olyat ami nekik nem tetszik!

2012. szept. 22. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük. Mást nem tudsz tenni.. hisztizz de kulturáltan rágd a szájukba te mit nem veszel fel.. jobat nem tudsz.
2012. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kérd el a pénzt tőlük és vedd meg amit akarsz. nem tudom hány éves vagy, de miért anyukádék veszik a ruháidat???
2012. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, velem egy darabig próbálkoztak, hogy megvették és azt mondták ezt hordjam és kész. Én meg soha fel nem vettem ami nem tetszett, akkor sem ha ordítoztak velem. Így idővel megértették hogy nem ők döntik el... nekem goth ruhák tetszettek és csak olyat hordtam. Azért nálad nem ennyire eltérő a stílus, szóval nem értem miért szólnak bele. De ami nem tetszik azt ne hordd, ha pénzed van egyedül menj vásárolni hogy ne tudjanak beleszólni mit választasz.
2012. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:) most múltam 11 éves, lehet mást gondoltatok, de hogyha látjátok az osztályomban lévő beképzelt lányokat.. chh. katasztrófa.

na szal megvan oldva megfogadom a tanácsok, köszike mindenkinek!

Pux:Odett.

2012. szept. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!