Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék modellkedni, hostess...

Szeretnék modellkedni, hostesskedni, statiszta lenni. Hogy induljak el? Hol lehet ilyen munkákat találni? 15/L

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 02:48
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

hát engem eddig 6szor szólítottak le az utcán,-Pesten és Miskolcon egyaránt- hogy nem e szeretnék modelkedni,mert jó adottságaim lennének hozzá.Nem perverz pasik voltak,hanem tényleges modelközvetítők,nők is ugyanúgy. Szóval mázli:D Egyébként [link]


de szinte bármelyik ügynökségnél lehet jelentkezni:)

15L

2009. aug. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Nagy szar, mindnek csak addig kellesz amig fiatal vagy és meg sem fizetnek rendesen, aztán majd ott állsz kiöregedve egy kanyi nélkül és semmi végzettséged!!

Akkor hova állsz majd ki? A sarokra?


!!!!!!!!!!TANULJ!!!!!!!

2009. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Ja meg a másik ha elkezdesz modellkedni, akkor az egy életen át végigkisér és többet az életben nem vesznek majd komolyan seholsem hiába teszel le egy orvosi diplomát az asztalra vagy egy jogit..


Most még eldöntheted!


Az okos emberek a fejükkel keresik a pénzt, a buták a segggükkel..

2009. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Az első válaszolónak: dolgoztam hostessként, ettől még ne szálljon el az agyad, ugyanis mindenkit le kell szólítania a hostessnek. Szóval ez nem mázli, csak a hostessnek +200 forint. A next+ (ami egyébként egy rohadt nagy átb*szás, ne jelentkezzen oda senki, rengeteg embert átvágtak már) csinálja ezt, én el is jöttem egy alkalom után, de mindent elmagyaráztak, szóval tudom, hogy hogyan kellett volna átvágnom a drágalátos anyucikat-apucikat, akik olyan büszkék az esetlegesen bűnronda kicsi gyermekükre, hogy gond nélkül kidobnak 200 rugót az ablakon. Azokat sajnálom, akik szegények, de szeretnének a kisgyerek kedvére tenni. Na mindegy, ezt csak arról, hogy szinte vakon szólítgatnak le. A másik az, hogy ahol sokat kell fizetni (100-150-200 ezer), az fix, hogy átvágás, ráadásul nem kötelesek arra, hogy munkát szerezzenek neked, csak az van a szerződésben, hogy lehetőséget adnak rá. Ajánlom figyelmedbe, hogy olvass utána rendesen, hogy utána ne fájjon nagyon a szüleid pénztárcájában az a lyuk.
2009. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy ha esetleg az expressz.hu-ra tévedsz, akkor ne dőlj be az "akár egész nyárra tudunk munkát biztosítani" szövegnek, a Buczkó-nevű hölgyeményeknek, a nyarimunka@velvet.hu-s e-mail címnek, mert ezek mind a next + -hoz tartoznak, bemész, eleinte baromi szimpik, kedvesek, jófejek (amikor kértem, hogy intézzék el a bérletemet valahogy cégen keresztül, akkor eléggé eltorzult a nőci arca, nyilván kicsit ciki lenne egy kamucég nevére bérletet venni, de megnyugtatott, hogy elintézi), csak amikor látod a sok szegény anyukát a folyosón a kisgyerekekkel, akiket abszolút átvágtak, mert SEMMI különleges nincs a gyerekekben, csak beetették őket a "megvannak hozzá az adottságaid" dumával.


[link] nézd meg, hogy milyen modellek vannak köztük... Senkit sem akarok leszólni, de a legtöbbjük közel sem modellalkat.

2009. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

17:00-s

1. nem szállt el az agyam

2. azok nem csak hostessek voltak

3. láttam,hogy nem szólítottak le mindenkit

4. egyik ismerősöm is közvetítő,és ő mondta,hogy jó lennék,továbbá a környezetemben sokan mások


beszarok az ilyeneken..ne szálljon el az agyam..ezt vajon miböl vetted le :O jajjajj..vanbaj

2009. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Én is akarok nagyon is,nekem is jó alkatom van mivel edzek folyamatosan 22/F

Csak sajnos nem találok olyan helyet ahol nem kell előre fizetni hanem adnak munmkát amint megnéznek,vagy elmondják,hogy nem.Ha valaki tud ilyet az írjon nekem is.178 centi vok kb. 90kiló,izmos,szolibarna pasi

2009. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát persze, egyik évfolyamtársam is modellkedik, tök nem modellalkat a csaj, de a pénz mindent megér. Szerinted az utcán járkáló, leszólítgatós embereket maga a Jóisten szarta a Földre? Nekem végülis mindegy, én szeretek mulatni az átk*rt embereken, a hiúság az megy.
2009. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kifejezetten a csontsovány és a szép arcú a modell alkat ezek szterotipiák..csakis a különlegest kersik!mármint a valos cégek! a szoli az meg pláne hátrány!!müembereknek esélyük nincsen...nekem is van drága portfolióm és nézelődtem elget ahhozz h rájöjek mekkora lehúzás ezaz egész...tényleg vicces amúgy...meg egyben sajnálatos is azoknak kik bedőlnek!
2009. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
78%

engem pont ma szólított le egy Next+ -os csaj.. de ha tényleg átverés akkor nem jelentkezem.. még jó, hogy erre jártam. Köszi!


16/L

2010. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!