Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó az alakja? KÉPPEL

Jó az alakja? KÉPPEL

Figyelt kérdés

Ez a lány a facebookon ismerősöm, lovagolni jár ettöl lehet ilyen szép alakja. szerintetek ha énis járnék lovagolni akkor énis lehetnék ilyen? Nagyon tetszik az alakja izmosan vékony szerintem, énis ilyet szeretnék. :(


Ja és az viszaélésnek számit ha felrakok róla egy képet a tudta nélkül? és ugyis ha lefedtem a fejét hogy neismerjékmeg?


[link]


2012. szept. 14. 16:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Azért ehhez az alakhoz olyan genetika is kell... Ha neked alapból nem ilyen, fölösleges hozzá hasonlítgatnod magad. Amúgy nem értem, mit vagy tőle elájulva, semmi nőiesség nincs benne. Az a fontos, hogy a saját alakodból hozd ki a legtöbbet, és csak önmagadnak akarj megfelelni! A lovaglás ehhez kevés lenne, fuss, tornázz inkább, és figyelj oda az étkezdésre.
2012. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy semi nöies nincs benne? szerintem izmos és még hozzá vékony is nekem ez nagyon tetszik. én nagyon vékonyka vagyok és nemtudok izmosodni hiába sportolok sokat :S:SSSSS
2012. szept. 14. 17:24
 13/17 anonim ***** válasza:

nekem tetszik azalakja, ha sportolsz(pl lovaglás) akkor lehetsz ilyne, de mellé étkezz egészségesen

és igen, szemétség felrakni másról képet

2012. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, hogy sportolj valamit te is, de 19 éves korodig még amúgy is sokat változhat az alakod (a sport az persze csak segít, hogy ez minél előnyösebben történjen!).

Arra gondolhatott a korábbi válaszadó, hogy nem elég "formás" a lány, szerintem sem különösebben kiemelkedő az alakja egyébként, de nem rossz.

2012. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket! :) a helyes táplálkozás alat tmit értetek? sok zöldség gyümölcs? azt eddig is eszem. de pl ha hízni is akarok akkor meg ehetek olyat is ami hizlal kicsit, nem?
2012. szept. 14. 17:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Tegyél már fel magadról is egy képet, mert így nehéz megmondani hogy min kéne alakítanod. Lehet semmit nem érne nálad a lovaglás. Genetikán mondjuk nem változtathatsz, ha más a csontozatod akkor sose leszel ilyen. Szép alakja van, de tényleg semmi nőiesség nincs benne, se segge, se melle nincs.
2012. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
látszik hogy sportol, szép feszes alakja van
2012. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!