Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázásról szeretnék többet...

Gyantázásról szeretnék többet tudni?

Figyelt kérdés

Szóval, én mindig borotvával szedtem le eddig az intim részekről, de mindig begyulladt, és fájt. Ha elmennék szakemberhez, az legyantázza az egészet is, vagy csak bikinivonalat csinálja meg? Az ánusz körül is megcsinálja, vagy ez már nem a feladatköre? Nagyon szégyenlős vagyok, hogyan megy ez? Ki kell tárulkozni, vagy... el se tudom képzelni, hogy hogyan megy.

Köszönöm előre is!



2012. szept. 12. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szégyenlős vagy és mással akarod odalent tépetni a szőrt? Én el nem tudnám képzelni... Magadnak ugyanúgy megcsinálhatod, sőt még kíméletesebben, mert te érzed hogy jó neked. Veszel cukorgyantát és megcsinálod. Nagyon egyszerű. Bár iszonyatosan fáj.. nekem a bőröm túl érzékeny a gyantához.
2012. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szégyenlős vagy csináld magadnak. Én is ebben a helyzetben vagyok, nem mennék ilyenre kozmetikushoz, otthon gyantázom ameddig tudom, tehát csak addig, amíg bírom a fájdalmat, a maradékot leborotválom, így lehet egyre beljebb menni, ahogy meg tudod szokni. Nem muszáj elsőre fullra gyantázni az egészet. Kívülről kezdd és meglátod meddig bírod.
2012. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!