Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, ti szőrtelenítitek a...

Csajok, ti szőrtelenítitek a karotokat?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyat is, hogy kifejezetten ciki a kart leszőrteleníteni, de olyat is, hogy az a ciki, ha egy nőnek szőrös a karja. Nem tudom mit tegyek, szóval gondoltam csinálok itt egy mini közvéleménykutatást.

Melyik elfogadottabb a mai világban, a szőrös vagy a szőrtelen alkar?


2012. szept. 12. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Sötét a hajam,ergo a szőrzetem is,úgyhogy epilálom,mert zavar.Nem izgat,hogy mi az elfogadott.
2012. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem szint teljesen szőrtelen, de természetesen (szval nem szőrteleniítem). Viszont ha nagyon erősen szőrös lenne, akkor biztos gyantáztatnám, mert a fiúk kibeszélik ezeket. Saját fülemmel hallottam...
2012. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem! szerintem ez fölösleges!

nekem meg nem is látszik rajta a szőr :))

2012. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mmano88 ***** válasza:
Nekem sötét színű a szőr a kezemen, úgyhogy szőrtelenítem. Vagy krémmel vagy epilátorral, évente kétszer-háromszor.
2012. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyantázom. Jobb szeretem, ha sima és puha. Zavar, ha nagyon szőrös, mert sötét, és könnyen meglátszik. Egyébként szeirntem nem ciki egyik sem, ízlés kérdése, hogy kit zavar, ha van rajta szőr és kit nem.
2012. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én igen, mert idegesít. De szerintem azért ne kezd el szőrteleníteni, mert ciki vagy nem ciki. Minden ciki szinte. :-D Ha szőrös a láb, hónalj, intim terület, a kar, valaki a szemöldökét is... A fej lesz a következő figyeljétek meg. XD
2012. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem szőrtelenítem, mondjuk nekem szőke
2012. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szőke, viszont sűrű és zavar, úgyhogy én szedetem.
2012. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

F

ha sötét színű azonnal szőrteleníts, mivel tömeg közlekedek így látom hogy egyre több nő igénytelen és nem szedi ki a szőrt(szőrösebbek mint én) nagyon lohasztó amikor előttem egy gyönyörű nő és egy szőrös kéz, igaz hogy nem a kezet nézem elsőnek de ha meglátom egyből elfordulok, ha tőlünk férfiaktól elvárják hogy igényesek és ápoltak legyünk akkor legyenek a lányok is azok, a "láthatatlan" vagy szőke szőr nem zavaró de akkor meg inkább legyen csupasz kéz

2012. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!