Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgytársaim, ti szőrtelenítit...

Hölgytársaim, ti szőrtelenítitek a karotokat?

Figyelt kérdés

Ha igen,

Megyünk osztálykiránduláson fürdőbe, ezért kérdezem. Én a borotvára gondoltam, de attól nem lesznek erősebbek a szőrszálak? Köszönöm előre is a válaszokat!


14/L


2012. máj. 29. 15:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az akkor hogy kimaradt az első mondatból, elnézést.
2012. máj. 29. 15:25
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

De idővel vastagabb és sötétebb lesz a szőrőd. Ha egyszer elkezded nincs visszaút.


Én speciel nem szőrtelenítem, mert felesleges. Elég hóbortom van enélkül is. Meg én már kinőttem abból a korból, amikor a társadalmi megfelelés annyira hajtott.


22/L

2012. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem.. szerintem hülyeség.. :))

16/L

2012. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem, nem vészes de nem is annyira kevés szőr van a karomon, de nem zavar és épp elég helyen kell borotválkozni/gyantázni, úgyh ezt a területet kihagynám :)
2012. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam a szőrteleníteni a karomat. Épp elég macera van a többi hellyel is nem hogy még ezt is. Meg amúgy is feleslegesnek tartom.
2012. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

annyira szőke és annyira kevés szőr van a karomon,hogy többet ártanék a szőrtelenítéssel, mint használnék :D


16L

2012. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok, erős és barna szőrök nőnek ki és én ezért havonta 1x leszoktam gyantázni. Semmiképpen se borotváld!
2012. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egyébként csak a fürdő miatt akarod szőrteleníteni? mi van akkor ha felveszel egy rövidujjú pólót? :D hagyjad már, felesleges. nekem is szőrös a karom-soha semmiben nem hátráltatott :D
2012. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítem a karomat is teljes mértékben, mégpedig azért, mert szőke rajta a szőr, a hajam meg fekete és így hülyén néz ki a kettő együtt.
2012. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szőrtelenítem,mert nem olyan durva rajta a szőr. Csak ezért szerintem ne szedd le,de ha mégis le akarod szedni,akkor legalább gyantázd vagy epiláld,de semmiképpen ne borotváld!
2012. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!