Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik, hogy 17 évesen...

Létezik, hogy 17 évesen ráncosodom?

Figyelt kérdés
A szemem környékén sokkal több ráncot vélek felfedezni, mint korábban, és nem csak a szarkalábra gondolok, hanem alatta is. Ez normális? Anyu szerint csak beképzelem, pedig tuti nem. Milyen krémet ajánlanátok? Amúgy kombinált bőröm van. Köszi! :)
2012. szept. 11. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges kenned mert azt lehet csak még inkább előhozná ha ráhagyod a krémet.. gondolj bele, valaki leborotválja a kis pihéit a lábairól, aztán egy év múlva már fekete megerősödött szőrök vannak a helyén. Szerintem nem érdemes, és biztos, hogy csak ilyen kis mosoly ráncok, ahogy nevetsz összehúzódik a szemed azt nem kell szégyellni, fiatal vagy még ahhoz, hogy ráncosodj. :)
2012. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

A kombinált bőr az milyen?

Műbőr és valódi keveréke? :-DD

2012. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, vízhiányos a bőre, de némely területeken zsíros, vagy fordítva. Ez a kombinált bőrtípus.
2012. szept. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Köszi. Megint tanultam valami (számomra) újat. :-)
2012. szept. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen előfordulhat pl cigitől, az éjszakai bulizásoktòl(meg a bulizással járò dolgoktòl), alvás-zavar ill. alvatlanság,étkezés, sminkektől (alapozó korrektor). És még kb 1000 okot lehetne felsorolni. Ezen persze lehet változtatni :) arckrémeket viszont ne használj, fiatal még hozzá a bőröd...és gonolom azért még nem vagy tiszta ránc :D
2012. szept. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bőrtípustól is függ mikor ráncosodik az ember, ez nagyrészt genetika na meg persze életmód is. Szoláriumba ne menj semmiképp, szerintem egy kis szemránckrémet kenhetsz rá. Az csak oda kell, ahol ráncos. (Én Hélia-D-t használok, amiben napraforgó-kivonat és állítom, hogy használ, és nagyon sokáig elég mert ilyen pici területre csak nagyon pici kell.)
2012. szept. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!