Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogyan spóroltok a szépségá...

Ti hogyan spóroltok a szépségápoláson?

Figyelt kérdés

Anyagi gondjaim vannak ,amiket nem részleteznék. Kérdésem,hogy Ti mivel spóroltok? Házi készítésű pakolások? otthoni szőrtelenítés? Honnan veszitek az olcsóbb sminkcuccot (pl.spirál)? Mennyit költötök ezekre, illetve aki járt már hasonló cipőben,mennyit sikerült megtakarítania? (mennyi volt előtte az kiadás és utána)?

A válaszokat előre is köszi!:)

Ja és száraz bőröm van.



2012. szept. 11. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Saját márkás termékek.Főleg nagy kiszerelés amiből lehet. Akciók nézegetése.
2012. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sminkem csak szemceruzából áll, úgyhogy igen olcsón megoldom. Néha tust is használok, azt pont a nyáron vettem 500 Ft-ért. Nem használok semmiféle pakolást, semmiféle krémeket. Télen, ha nagyon kiszárad az arcom a hidegtől, a hidratáló testápolómat kenem rá. Szóval ezekre szinte semmit nem költök.

Körömlakk a gyengém, meg a körömdíszítés, de erre is módjával költök, havonta max 1000-1500 Ft.

2012. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pakolásnak élesztő egy kis tejjel összekeverve, friss gyümölcsöket is rakhatsz az arcodra közben. Arcradírnak kristálycukor. Tudom, hogy nagyon furcsán hangzik, én se akartam elhinni, de nagyon jó. Arctisztítónak a gyógyszertárban kapható mosakodókenőcs kb 250-300 Ft. Ez száraz bőrre kifejezetten jó.

Szőrtelenítésre szerintem megéri beruházni egy epilátorra.

A simnkcuccoknál meg figyelni kell az akciókat.

2012. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a cukrot már én is olvastam, azt ki fogom próbálni.:) szerencsére nincs szükségem alapozóra (ha lenne sem használnám mondjuk), csak spirált használok, meg néha szemceruzát,ezek viszont eléggé fogyócikkek!:( de majd figyelem a sajátmárkás termékeket és az akciókat!:) köszönöm az eddigi válaszokat,jöhetnek még!:)
2012. szept. 11. 13:09
 5/9 anonim válasza:
18%
én például ugy spórolok, hogy nagyívben le*zarom az egészet :-D nem veszek semmi s*art, és azt is pont le*arom mi atrendi, és ennek ellenére mégsem vok igénytelen, na erre varrjál gombot nagytudású .-D
2012. szept. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

cukros-mézes arcradir...a méz még hidratálja is a börödet...nagyon szép puha lesz tőle:) én ugyan költök alapozóra, de az 5-6 havonta 1500max...spirál az avonos, sokszor akcios...500-600ft...nekem az egykétszázas szemcerkák beváltak, de már eléggé hanyagolom a szemcerkát...sminkcuccom (szemhéjfesték) nagyon sok van, van egy kisebb paletta, azt kaptam még anno szülinapomra, és van egy hatalmas, amiben minden vacak van, azt meg hugom hozta kanadából...ezekre ezer évig nem kell költenem majd kb...puderből is olcsobbat veszek, nekem bevált egy-kettő...és ennyi..jaaa és még a babaszappan nagyon jo az arcra....igaz száritja, de nekem szépen kitisztitja, mert nagyon tág a porusom..illetve még gyogyszertári alkohollal áttörlöm, de az is romániából van....ha nagyon száraznak érzem az arcom, akkor egy kis nivea rá és kész (kombinált böröm van:S)

24L

2012. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sehogy... :D Bár tudnék. 100 körömlakkom van de ma még azért vettem egy új essence lakkot. Általában igyekszem az olcsóbbat venni,de szart nem veszek. Szóval nem veszem meg a kínaiban a szemhéjpúdert meg az újsághoz járó szempillaspirált sem használom. Inkább olcsóbb termékeket veszek, essence,missporty meg akciókra vadászok és kuponokra. Arc lemosókat nem igazán szoktam. Veszek egy avonos folyékony arctisztítót,már meg van egy éve, van egy tonikom meg bőrgyógyászi krém,ami került 12 ezerbe a kettő+vizit,de elég sokáig elég lesz. :D
2012. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
90%
Èn sminkmániás vagyok és szivem szerint mac-et vennék denagyon drága igy euros boltban vasarolok! Alapozobol sajnos nincsenek jok de belefér 3 havonta nekem egy 6000ftos alapozó:)
2012. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére szép normál bőröm van, így csak spirált és szemceruzát használok. Ezekből már szinte minden márkát kipróbáltam, de (nekem 1 szemcerka vált be: essence (500ft) és 2 spirál: oriflame wonder lash (kb 1000ft akcióban) és Lovely pump up (sárga színű 650ft). Ennyi. Ha problémás bőröm lenne sem használnék alapozót napi szinten, alkalmakra pedig egy közép kategóriásat vennék (pl. clinique). Spirált és szemcerkát minden hétköznap használok, hétvégén nem sminkelek. Szájfényekből douglas alóbsolute és clinique superbalm a kedvenceim (az utóbbi rendszszeres napi használat mellett is elég vagy 3-4 hónapig). pirosító/bronzosító néha, buliba (seek: 1500ft) Ez pedig nálam egy életen át kitart majd!:) Én ilyesmire nem költök már sokat. Testápoló általában alverde vagy balea. Tusfürdőt nem használok, inkább szappan abból natúr yamuna (kb 500ft de két hónapig elég).

Bőrápolásra natúr bio olajokat használok: kókusz, argán, sárgabarack és shea vajat. Ezek sem havi szintű kiadások, mivel nem mindig használom őket, nyáron kb heti egyszer, télen pedig heti ötször. 100gr/100ml darabaj 1600ft.

Negyed évente kzmtikus hoz elmegye nagykezelésre, aranykezelésre, ez nekem bővel elég.

Sampon és balzsam balea coffeine/ oil repair. 500-500ft/db. Hajfestés itthon anyuval egymásnak kéthavonta. Loreal casting ceme gloss, de mindig akciósan veszem (erre muszáj többet áldoznom, mert ettől nem törik a hajam egyedül,ammóniamentes). Parfümök a gyengéim, de ezeket mindig megkapom karira-névnapra-szülinapra (szerencsére év elején,közepén és végén vannak így mindig jut) dkny, gucci, moschino, lancome. De tény,hogy ezek nem is fogynak gyorsan mert intenzívek és tartósak). :) Körömlakkból avon (akciósan kb 1200ft meg ilyesmi) vagy flormar itt is 2db egy ezres kb. De már elég sok van,így ez ritkább mostanában, de főleg azért, mert már nincs olyan színem amit meg tudnék venni mert nincs.:D

Régen jobban kerestem (dupláját a mostani fizumnak és akkor még otthon laktam, akkor jól bevásároltam mindenféle estée lauder és art deco szemhéjfestéket/palettákat,ezek ki fognak tartani életem végéig sztem, mert nem szeretek bíbelődni ilyesmivel, csak ha alkalom van és igen lassan fogynak. A minőségük az árukhoz képest pedig gyatra (szerintem) még egyszer nem vennék ezekből a márkákból.

Régebben tehát elment vagy havi 15-20 ilyesmire, de ma már két havonta 2-3000 ft bőven elég sminkre. A tisztálkodási szerek, pedig ahogy fogynak úgy pótlom, kb két havonta,ahogy már írtam.

Még valami,nekem a normál bőrömre (de a szárazra is jó) méz (házi)+cukor,vagy olíva olaj+cukor.

2013. ápr. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!