Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a blogom? Van értelme...

Mmano88 kérdése:

Milyen a blogom? Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Nem reklám!!!!! csak építő jellegű kritikákat szeretnék kapni a blogommal kapcsolatosan. Érdekelne a véleményetek (főleg lányoké), hogy mit gondoltok róla. Mi tetszik/mi nem tetszik benne? Melyik posztok jók, miből kellene több? Van értelme folytatnom?

[link]



2012. szept. 10. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
millió ugyanilyen szépségblog van, de igen, érdemes folytatnod, hiszen minél egyedibb, annál jobb.
2012. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én nem vagyok elhalva ilyen blogoktól. Nem izgat, hogy milyen módszerrel lettél szép.


Talán amik bejönnek és néha néha visszanézek azok azok az oldalak, ahol úgy adnak szépségápolási tippeket, hogy az otthoni (konyhai) cuccokból kell gazdálkodni.

2012. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akarok ilyen otthon elkészíthető arctisztítókat is csinálni majd. :)
2012. szept. 10. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, érdemes folytatnod
2012. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy :)
2012. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!